Sen Sağ Ben Selamet İzle

Sen Sağ Ben Selamet İzle, Sen Sağ Ben Selamet Sinema Çekimi izle, Sen Sağ Ben Selamet Tek Parça izle, Sen Sağ Ben Selamet full izle, Sen Sağ Ben Selamet filmi 31 Aralık 2017 tarihinde televizyona düştüğü için bizde oradan alarak sitemize koymaya karar verdik. 16 Aralık 2016’da sinema’da gösterime giren filmi internet’ten birçok kullanıcı “Sen Sağ Ben Selamet internete düştümü” şeklinde arama sonuçları yapmakta idi. Bende kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek için Sen Sağ Ben Selamet Filmini FilmCee.Com’a eklemeyi uygun gördüm. Doğa Orman da bir avcıdan kaçmaya çalışmaktadır lakin, yakalanır. Avcı Doğa’yı kullanarak avlamak istediği gorili avlamıştır. Sansar bir şekilde mahkum olmaktan kurtulmaya çalışmış ve tutulduğu tarladan kaçmıştır. 2 Mahkum tahliye edilirken dikkatsiz şöförler yüzünden tahliye arabası ve diğer araba direksiyonları çevirerek kazadan kurtulmuşlar ancak, tahliye arabası takla atmıştır ve mahkumların ikiside kurtulmuşlardır. Filmin 1.bölümü Sağ salim filmidir. Filmin başrolünü, Burçin Bildik, Ufuk Özkan ve Tuvana Türkay paylaşmaktadır. Selamet ve Sansar arabanın bagajına bakmak istemekte ve kilidi açtıklarında Kasadan Goril çıkmıştır. Selamet ve Sansar yollarına Goril’den kaçarak devam etmişlerdir. Selamet tabancayı yanlışlıkla ateş eder ve Uçan helikopteri vurmuştur. Sansar ve Selamet tutuldukları yerden kaçmış olmalarına rağmen karşılarına bir çok gögüs germeleri gereken zorluklar çıkacaktır.

Sen Sağ Ben Selamet Full HD Tek Parça izle

2,245 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Sen Sağ Ben Selamet Tek Parça izle
3.4 IMDB Puanı

Sen Sağ Ben Selamet Tek Parça izle

Yönetmen Ersoy Güler
Oyuncular Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Basar, Ayçin Inci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacik, Müge Uzel, Gamze Aydogdu, Emrah Ozdilek, Savas Alp Basar, Adam Meir
Sen Sağ Ben Selamet İzle, Sen Sağ Ben Selamet Sinema Çekimi izle, Sen Sağ Ben Selamet Tek Parça izle, Sen Sağ Ben Selamet full izle, Sen Sağ Ben Selamet filmi 31 Aralık 2017 tarihinde televizyona düştüğü için bizde oradan alarak sitemize koymaya karar verdik. 16 Aralık 2016'da sinema'da gösterime giren filmi internet'ten birçok kullanıcı "Sen Sağ Ben Selamet internete düştümü" şeklinde arama sonuçları yapmakta idi. Bende kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek için Sen Sağ Ben Selamet Filmini FilmCee.Com'a eklemeyi uygun gördüm. Doğa Orman da bir avcıdan kaçmaya çalışmaktadır lakin, yakalanır. Avcı Doğa'yı kullanarak avlamak istediği gorili avlamıştır. Sansar bir şekilde mahkum olmaktan kurtulmaya çalışmış ve tutulduğu tarladan kaçmıştır. 2 Mahkum tahliye edilirken dikkatsiz şöförler yüzünden tahliye arabası ve diğer araba direksiyonları çevirerek kazadan kurtulmuşlar ancak, tahliye arabası takla atmıştır ve mahkumların ikiside kurtulmuşlardır. Filmin 1.bölümü Sağ salim filmidir. Filmin başrolünü, Burçin Bildik, Ufuk Özkan ve Tuvana Türkay paylaşmaktadır. Selamet ve Sansar arabanın bagajına bakmak istemekte ve kilidi açtıklarında Kasadan Goril çıkmıştır. Selamet ve Sansar yollarına Goril'den kaçarak devam etmişlerdir. Selamet tabancayı yanlışlıkla ateş eder ve Uçan helikopteri vurmuştur. Sansar ve Selamet tutuldukları yerden kaçmış olmalarına rağmen karşılarına bir çok gögüs germeleri gereken zorluklar çıkacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum