Serenity izle

Serenity izle, Serenity Altyazılı izle, Serenity Türkçe Dublaj izle, 2005 ABD Yapımı olan Serenity filminin toplam süresi 1 saat 59 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,9’dur. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Joss Whedon yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Nathan Fillion, Gina Torres, Chiwetel Ejiofor

Serenity Filminin Konusu: 26. yüzyılda, insanlık yeni bir güneş sistemini kolonize etmek için aşırı nüfuslu bir Dünyadan ayrıldı. Merkezi gezegenler İttifak’ı kurdu ve İttifak’a katılmaya direnen dış gezegen Bağımsızlarına karşı bir savaş kazandı. River Tam (Summer Glau) İttifak bilim adamları tarafından bir medyum ve bir suikastçı haline getiriliyor. O kardeşi Simon (Sean Maher) tarafından kurtarıldı. Eğitimi sırasında, nehir birkaç üst düzey hükümet yetkilisinin akıllarını yanlışlıkla okudu ve sırlarını öğrendi. Sonuç olarak, sadece Operative (Chiwetel Ejiofor) olarak bilinen bir üst İttifak ajanı, onu tekrar ele almakla görevlendirilmiştir.

Kardeşler, kaptan Malcolm “Mal” Reynolds (Nathan Fillion), ilk eşi Zoe Washburne (Gina Torres), pilot Hoban “Yıkama” Washburne (Alan Tudyk), paralı Jayne Cobb (Adam Baldwin) ile ulaşım uzay gemisine sığındı. ve mekanik Kaylee Frye (Mücevher Staite). Simon’ın itirazlarına rağmen, Mal bir banka soygununa nehir getiriyor. Nehir onları vahşi ve yamyam Reaktörlerin geldiği konusunda uyarıyor. Kaçarlar, ancak Simon ona karar verir ve Nehir bir sonraki limanda Serenity’den ayrılır. Ancak, bir kez orada bir televizyon reklamında bilinçaltı bir mesaj, River’in sayısız bar patronuna saldırmasına neden olur ve Mal kardeşleri gemiye geri götürür. Mürettebat, River’in zihinsel şartlandırmasını tetiklemek için tasarlanan mesajı keşfeden ayrıcalıklı hacker Bay Evren (David Krumholtz) ile temas kuruyor. “River” a saldırmadan önce “Miranda” diye fısıldadığını not ediyor ve başka birinin görüntüleri gördüğü konusunda uyarıyor.

Mal, eski bir Sırp işgalci olan Inara Serra’dan (Morena Baccarin) bir ziyaret için davetiye alır. Bir tuzak olduğunu bilmesine rağmen (Inara onunla tartışmadı), Mal onu kurtarmaya gider. Operatif Mal’la yüzleşir, eğer River’ı açarsa serbest bırakmaya söz verir. Mal reddediyor ve Inara’nın yardımı ile zar zor kaçıyor. Nehir, Miranda’nın Reavers ile kaynaşan bir alanın ötesindeki bir gezegen olduğunu ortaya koymaktadır. Mürettebat, bir sonraki hamlelerini düşünmek için gezegen Cenneti’ne uçarlar, ama Cennetin harap olduğunu ve eski dostları olan Çoban Kitabı’nın (Ron Glass) ölümcül yaralandığını görürler. Operative, onları takip etmeye ve River’a gelene kadar onlara yardım eden herkesi öldürmeye söz vermeyi üstlenir.

Mürettebatın itirazlarına rağmen, Mal Serenity’yi bir Reaver gemisi olarak gizler ve bir Reaver filosu aracılığıyla Miranda’ya saldırıya uğramadan seyahat eder. Gezegende, mürettebat tüm kolonilerini öldü ve bir İttifak anket takımının (Sarah Paulson) hayatta kalan son üyesi tarafından kaydedildi. Miranda’nın atmosferine saldırganlığı bastırmak için tasarlanan deneysel bir kimyasalın eklendiğini; Nüfus çok uysal oldu ve günlük yaşamın tüm aktivitelerini yerine getirmeyi bıraktılar ve sakin bir şekilde öldüler. Bununla birlikte, küçük bir bölüm, karşı tepkiye sahipti ve çılgınlığın ötesinde son derece agresif ve şiddetli bir hal aldı. Gerçekte İttifak, Reavers’ları yarattı ve bu, Tam Tam’ın keşfettiği gizli bir şey.

Bay Universe, kaydı yayınlayarak mürettebatı Operatif’e teslim etmeyi kabul eder. Ancak, Operasyon onu öldürür, onun aktarma ekipmanının imhasını emreder ve pusu hazırlar. Bunu bilerek, mürettebat Reaver filosunu bilinçli olarak kışkırtmaya ve onları Bay Evren gezegeninin yörüngesindeki İttifak armatörüne yönlendirmeye teşvik etti. Yıkıcılar ve İttifak savaşı gemiyi gemiye gönderirken, Wash gezegene çapraz ateşle Serenity’yi yönetmeyi başarır; Ciddi hasar almasına rağmen, bir Reaver mızrak tarafından öldürülmeden önce yayın kulesinin yakınındaki topraklara çarpıyor. Operatörün gemisi yok edildi ama bir kaçış bölmesine geçmeyi ve ayrıca yayın kulesine gitmeyi başarıyor.

Ekibin geri kalanı, kaydı yayınlamak için Mal zamanını satın almak için Reavers a karşı son bir duruş yapar. Ölümünden önce, Bay Universe tarafından kaydedilen bir mesajla Mal, bir yedek vericiyi öğrenir, ancak Operatif bu mesajın yanı sıra gelir. Ağır yaralanmaları sürdüren mürettebat, düzgün bir şekilde kapanamayan bir dizi patlama kapısının arkasına çekiliyor. Bir Reaver, Simon’u şiddetli şekilde yaralayan açılıştan vuruyor. Nehir, Reavers’lar onu sürüklemeden önce kapamak için kapılardan içeri girer. Yedek vericide, Mal Operative ile savaşır, sonunda onu bastırır ve yayın kaydını izlemek için onu zorlar. Mal, müretteba geri döner ve patlama kapıları, nehrin tüm ölümcülleri öldürdüğünü ortaya çıkarır. İttifak birlikleri geliyor, ama Operatif onları aşağıya çekmeye emrediyor.

Operatif, Serenity’yi onarmak için tıbbi yardım ve kaynaklar sağlar. Maliye’ye İttifak hükümetini zayıflattığını söylüyor, ancak Parlamentoyu nehrin ve Simon’un artık tehdit olmadığına dair Parlamentoyu ikna etmeye çalışacağını söylerken, sözlerini alması için büyük olasılıkla cezaevinde takip etmeye devam edeceği konusunda uyarıyor. Serenity, Mal ile birlikte yeni bir pilot olarak River ile yola çıkar.

Serenity Tek Parça izle

375 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Serenity Full 720p Tek Parça izle
7.9 IMDB Puanı

Serenity Full 720p Tek Parça izle

(Serenity)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Joss Whedon
Ödüller 9 ödül & 9 Adaylık.
Serenity izle, Serenity Altyazılı izle, Serenity Türkçe Dublaj izle, 2005 ABD Yapımı olan Serenity filminin toplam süresi 1 saat 59 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,9'dur. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Joss Whedon yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Nathan Fillion, Gina Torres, Chiwetel Ejiofor

Serenity Filminin Konusu: 26. yüzyılda, insanlık yeni bir güneş sistemini kolonize etmek için aşırı nüfuslu bir Dünyadan ayrıldı. Merkezi gezegenler İttifak'ı kurdu ve İttifak’a katılmaya direnen dış gezegen Bağımsızlarına karşı bir savaş kazandı. River Tam (Summer Glau) İttifak bilim adamları tarafından bir medyum ve bir suikastçı haline getiriliyor. O kardeşi Simon (Sean Maher) tarafından kurtarıldı. Eğitimi sırasında, nehir birkaç üst düzey hükümet yetkilisinin akıllarını yanlışlıkla okudu ve sırlarını öğrendi. Sonuç olarak, sadece Operative (Chiwetel Ejiofor) olarak bilinen bir üst İttifak ajanı, onu tekrar ele almakla görevlendirilmiştir.

Kardeşler, kaptan Malcolm "Mal" Reynolds (Nathan Fillion), ilk eşi Zoe Washburne (Gina Torres), pilot Hoban "Yıkama" Washburne (Alan Tudyk), paralı Jayne Cobb (Adam Baldwin) ile ulaşım uzay gemisine sığındı. ve mekanik Kaylee Frye (Mücevher Staite). Simon'ın itirazlarına rağmen, Mal bir banka soygununa nehir getiriyor. Nehir onları vahşi ve yamyam Reaktörlerin geldiği konusunda uyarıyor. Kaçarlar, ancak Simon ona karar verir ve Nehir bir sonraki limanda Serenity'den ayrılır. Ancak, bir kez orada bir televizyon reklamında bilinçaltı bir mesaj, River'in sayısız bar patronuna saldırmasına neden olur ve Mal kardeşleri gemiye geri götürür. Mürettebat, River'in zihinsel şartlandırmasını tetiklemek için tasarlanan mesajı keşfeden ayrıcalıklı hacker Bay Evren (David Krumholtz) ile temas kuruyor. “River” a saldırmadan önce “Miranda” diye fısıldadığını not ediyor ve başka birinin görüntüleri gördüğü konusunda uyarıyor.

Mal, eski bir Sırp işgalci olan Inara Serra'dan (Morena Baccarin) bir ziyaret için davetiye alır. Bir tuzak olduğunu bilmesine rağmen (Inara onunla tartışmadı), Mal onu kurtarmaya gider. Operatif Mal'la yüzleşir, eğer River'ı açarsa serbest bırakmaya söz verir. Mal reddediyor ve Inara'nın yardımı ile zar zor kaçıyor. Nehir, Miranda'nın Reavers ile kaynaşan bir alanın ötesindeki bir gezegen olduğunu ortaya koymaktadır. Mürettebat, bir sonraki hamlelerini düşünmek için gezegen Cenneti'ne uçarlar, ama Cennetin harap olduğunu ve eski dostları olan Çoban Kitabı'nın (Ron Glass) ölümcül yaralandığını görürler. Operative, onları takip etmeye ve River'a gelene kadar onlara yardım eden herkesi öldürmeye söz vermeyi üstlenir.

Mürettebatın itirazlarına rağmen, Mal Serenity'yi bir Reaver gemisi olarak gizler ve bir Reaver filosu aracılığıyla Miranda'ya saldırıya uğramadan seyahat eder. Gezegende, mürettebat tüm kolonilerini öldü ve bir İttifak anket takımının (Sarah Paulson) hayatta kalan son üyesi tarafından kaydedildi. Miranda'nın atmosferine saldırganlığı bastırmak için tasarlanan deneysel bir kimyasalın eklendiğini; Nüfus çok uysal oldu ve günlük yaşamın tüm aktivitelerini yerine getirmeyi bıraktılar ve sakin bir şekilde öldüler. Bununla birlikte, küçük bir bölüm, karşı tepkiye sahipti ve çılgınlığın ötesinde son derece agresif ve şiddetli bir hal aldı. Gerçekte İttifak, Reavers'ları yarattı ve bu, Tam Tam'ın keşfettiği gizli bir şey.

Bay Universe, kaydı yayınlayarak mürettebatı Operatif'e teslim etmeyi kabul eder. Ancak, Operasyon onu öldürür, onun aktarma ekipmanının imhasını emreder ve pusu hazırlar. Bunu bilerek, mürettebat Reaver filosunu bilinçli olarak kışkırtmaya ve onları Bay Evren gezegeninin yörüngesindeki İttifak armatörüne yönlendirmeye teşvik etti. Yıkıcılar ve İttifak savaşı gemiyi gemiye gönderirken, Wash gezegene çapraz ateşle Serenity'yi yönetmeyi başarır; Ciddi hasar almasına rağmen, bir Reaver mızrak tarafından öldürülmeden önce yayın kulesinin yakınındaki topraklara çarpıyor. Operatörün gemisi yok edildi ama bir kaçış bölmesine geçmeyi ve ayrıca yayın kulesine gitmeyi başarıyor.

Ekibin geri kalanı, kaydı yayınlamak için Mal zamanını satın almak için Reavers a karşı son bir duruş yapar. Ölümünden önce, Bay Universe tarafından kaydedilen bir mesajla Mal, bir yedek vericiyi öğrenir, ancak Operatif bu mesajın yanı sıra gelir. Ağır yaralanmaları sürdüren mürettebat, düzgün bir şekilde kapanamayan bir dizi patlama kapısının arkasına çekiliyor. Bir Reaver, Simon'u şiddetli şekilde yaralayan açılıştan vuruyor. Nehir, Reavers'lar onu sürüklemeden önce kapamak için kapılardan içeri girer. Yedek vericide, Mal Operative ile savaşır, sonunda onu bastırır ve yayın kaydını izlemek için onu zorlar. Mal, müretteba geri döner ve patlama kapıları, nehrin tüm ölümcülleri öldürdüğünü ortaya çıkarır. İttifak birlikleri geliyor, ama Operatif onları aşağıya çekmeye emrediyor.

Operatif, Serenity'yi onarmak için tıbbi yardım ve kaynaklar sağlar. Maliye'ye İttifak hükümetini zayıflattığını söylüyor, ancak Parlamentoyu nehrin ve Simon'un artık tehdit olmadığına dair Parlamentoyu ikna etmeye çalışacağını söylerken, sözlerini alması için büyük olasılıkla cezaevinde takip etmeye devam edeceği konusunda uyarıyor. Serenity, Mal ile birlikte yeni bir pilot olarak River ile yola çıkar.