Sihirbazlar Çetesi 2 izle

Sihirbazlar Çetesi 2 izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Tek Parça izle, Sihirbazlar Çetesi 2 full izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Online izle, Mahşerin dört atlısı dört ilizyonist’in oluşturduğu bir grup ismidir. Sihirbazlar Çetesi genelde kimse farketmeden sihirbazlık yapıldı gibi gösterip aslında olayın arkasında başka şeyler olduğundan bahsetmektedir. J. Daniel Atlas’ın evine birgün bir ilizyonist gelmiştir ve mahşerin dört atlısı grubuna hemen dahil olmayı başarmıştır. Mahşerin dört atlısının bu seferki hedefi Okta şirketinin yeni nesil telefonları halka duyulacağı bilinmektedir ve mahşerin dört atlısı grubu Okta’nın kötü eylemlerini teşhir etmek için kesinlikle çok kararlıdırlar. Atlılar Octa’nın sahnesinde yine bir gösteri yapmak üzeredirler. Octa’da gösteriye yeni başlayan atlılar bilinmeyen bir güç tarafından ilizyon’la kaçırılmışlar ve kendilerini çin’e ışınlamış hissetmişlerdir. Çinde bulunan bir iş adamı tarafından kaçırılan atlılar Atlılar tüm Dünya’daki bilgisayarları temizleyebilecek ve bilgileri alabilecek bir çip’i çok korumalı bir yerden çalmak zorundadırlar. Çok başarılı bir şekilde çipi çalan atlılar, ekip lideri olan Dylan Rhodes kaçırılır ve Walter Mabry çipi atlılardan istemektedir ve karşılığında Dylan Rhodes’ı geri bırakacaktır. Atlılar Dylan Rhodes’i kurtarmış ve Walter Mabry’nin işini bitirmek için oyuna tekrar dönmüşlerdir. 2016 ABD Yapımı olan Sihirbazlar Çetesi 2 filminin yönetmenliğini Jon M. Chu üstlenirken, filmin senaryosunu ise Ed Solomon yazmıştır. Sihirbazlar Çetesi 2 Filmini Türkçe dublaj olarak FilmCee.Com’dan izleyebilirsiniz.

Sihirbazlar Çetesi 2 Tek Parça izle

1,465 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2016
Yönetmen Jon M. Chu
Oyuncular Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Jay Chou, Sanaa Lathan, Michael Caine, Morgan Freeman, David Warshofsky, Tsai Chin, William Henderson, Richard Laing, Henry Lloyd-Hughes, Brick Patrick, Zach Gerard, Ben Lamb, Fenfen Huang, Aaron Ly, Cyd Casados, Jem Wilner, James Richard Marshall, Alexa Brown, Karl McMillan, Jim Pirri, Christopher Logan, Varada Sethu, Michael Walters, Justine Wachsberger, Simon Connolly, Dino Fetscher, Martin Delaney, Nichole Bird, Danielle Bird, Michael Cooke, John Cooke, Greg McKenzie, Michael McKenzie, Tai Yin Chan, Bruce Chong, Missy Malek, Krystal Ellsworth, Jessica Lee Keller, Krysada Phounsiri, Luis Rosado, Karl Hussain, Savannah Guthrie, Emmanuel Akwafo, Pavlina Andreevska, Jozef Aoki, Mairead Armstrong, Lasco Atkins, Alphonso Austin, Raj Awasti, David Olawale Ayinde, Gia Marie Barbera, Tim Baros, Lauren Beacham, Roy Beck, Gintare Beinoraviciute, Marc Benanti, Paul Blackwell, Annarie Boor, Greg Brummel, David Burge, Perry Burke, Alberto Calvet Gonzalez, Leona Carlo, Yue Ting Cheng, Donald Chimombe, Richard Clark, Eric Coco, Bern Collaço, Alexander Cooper, Pamela Betsy Cooper, Tim Dayman, Emily Doherty, Andrew Dunkelberger, Cameron Edwards, Amber Elizabeth, Alexandra Fraser, Don Sebastian Fula, Jesse Michael Fullington, Alexander Furno, Kevin Fyfe, Melissa Galloway, Don Gayle, Gemma George, David Georgiou, Claire Greasley, Guna Gultniece, Mark Haldor, Jane Hardcastle, Lee Nicholas Harris, Richard Herdman, Vera Horton, Kornelia Horvath, Ty Hurley, Jahmilla Jackson, Dolly Jagdeo, Oliver Jolliffe, Zoey Callandria Jones, Vivien Kent, Attila G. Kerekes, Paul Kerry, Irina Klimovich, Nina Kumar, Candice Lam, Kim-Anh Le-Pham, Jorge Leon Martinez, Rogers Leona, Sonu Louis, Nada Maache, João Magalhães, Teresa Mahoney, Sid Man, Rita McDonald Damper, Erica Melargo, Andy Mihalache, Anthony Milton, Shina Shihoko Nagai, Celina Nessa, Emily Ng, Jason Nicholls, Judit Novotnik, Kapish OJO, Tatsujiro Oto, Gloria Peñaranda, Lovell Richards, Boyd Rogers, Aaron Sequerah, Vinita Sharma, Clem So, Conny Stadler, Richard Stanley, A.k. Steppa, Daniel Stisen, Julian Stone, Vince Taylor, Nadia Townsend, Vassiliki Tzanakou, Kostyantyn Volkov, Maureen Warrington, Daniel Westwood, Jo Wheatley, Arthur Wilde, Evie Wray, Miroslav Zaruba, Tatiana Zarubova
Sihirbazlar Çetesi 2 izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Tek Parça izle, Sihirbazlar Çetesi 2 full izle, Sihirbazlar Çetesi 2 Online izle, Mahşerin dört atlısı dört ilizyonist'in oluşturduğu bir grup ismidir. Sihirbazlar Çetesi genelde kimse farketmeden sihirbazlık yapıldı gibi gösterip aslında olayın arkasında başka şeyler olduğundan bahsetmektedir. J. Daniel Atlas'ın evine birgün bir ilizyonist gelmiştir ve mahşerin dört atlısı grubuna hemen dahil olmayı başarmıştır. Mahşerin dört atlısının bu seferki hedefi Okta şirketinin yeni nesil telefonları halka duyulacağı bilinmektedir ve mahşerin dört atlısı grubu Okta'nın kötü eylemlerini teşhir etmek için kesinlikle çok kararlıdırlar. Atlılar Octa'nın sahnesinde yine bir gösteri yapmak üzeredirler. Octa'da gösteriye yeni başlayan atlılar bilinmeyen bir güç tarafından ilizyon'la kaçırılmışlar ve kendilerini çin'e ışınlamış hissetmişlerdir. Çinde bulunan bir iş adamı tarafından kaçırılan atlılar Atlılar tüm Dünya'daki bilgisayarları temizleyebilecek ve bilgileri alabilecek bir çip'i çok korumalı bir yerden çalmak zorundadırlar. Çok başarılı bir şekilde çipi çalan atlılar, ekip lideri olan Dylan Rhodes kaçırılır ve Walter Mabry çipi atlılardan istemektedir ve karşılığında Dylan Rhodes'ı geri bırakacaktır. Atlılar Dylan Rhodes'i kurtarmış ve Walter Mabry'nin işini bitirmek için oyuna tekrar dönmüşlerdir. 2016 ABD Yapımı olan Sihirbazlar Çetesi 2 filminin yönetmenliğini Jon M. Chu üstlenirken, filmin senaryosunu ise Ed Solomon yazmıştır. Sihirbazlar Çetesi 2 Filmini Türkçe dublaj olarak FilmCee.Com'dan izleyebilirsiniz.