Sinsiran : Yasak Aşk izle

Sinsiran : Yasak Aşk izle, Sinsiran : Yasak Aşk Türkçe Dublaj izle, Sinsiran : Yasak Aşk Tek Parça izle, Sinsiran : Yasak Aşk full izle, 2017 Türkiye yapımı olan Sinsiran Yasak Aşk filminde daha önce yaşamadığınız korku ve gerilim sahneleri yaşayacak ve hissedeceksiniz. Filmin yönetmen koltuğunda Samet Çakırtaş otururken, filmin senaryosunu ise Akın Ayvaz ve Abdulkadir Ortayol yazmıştır. Nermin’in kız kardeşi olan Seher kaybolmuştur ve Seher’i jandarma ve polisler bulamamaktadır. Nermin kardeşinin bulunması için kayıp bulma programına başvurmayı düşünmektedir. Neriman’ın eşi Bedri uyumaya çalıştığında Seher’i garip bir şekilde rüyalarında görmektedir. Köyden döndüğünden beri Seher ile ilgili kabuslar gören Bedri bu durumdan dolayı mutsuzdur. Bedri’nin çalıştığı şirket Avrupa’ya açılmak istemektedir ve Patron Bedri’nin Almanya’daki şirket ayağı olmasını istemektedir ve onu Almanya’ya göndermek istemektedir. Bedri köyde kaldırıkları süre içerisinde Seher’le yanlış şeyler yapmış ve Seheride köyde öldürüp köyün herhangi bir yerine gömmüştür. Bundan dolayı Kabuslarına seher girmektedir. Eşinin kardeşiyle yasak bir aşk yaşayan Bedri yaptıklarından pişman olma aşamasına gelmiştir. Ara sıra geçmişi anlık gören Bedri Sehere yasak şekillerde yanaşmaya çalışmıştır.

Sinsiran : Yasak Aşk Full HD Tek Parça izle

655 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Sinsiran : Yasak Aşk izle (2017)
3.0 IMDB Puanı

Sinsiran : Yasak Aşk izle (2017)

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Samet Çakirtas
Oyuncular Sebahat Adalar, Funda Aksoy, Yasar Alptekin, Akin Ayvaz, Evrim Bakas, Büsra Karaçam, Burak Kimyager, Sevki Ozcan, Hakan Salli, Ilayda Uzun, Murat Yildiz, Basak Özel
Sinsiran : Yasak Aşk izle, Sinsiran : Yasak Aşk Türkçe Dublaj izle, Sinsiran : Yasak Aşk Tek Parça izle, Sinsiran : Yasak Aşk full izle, 2017 Türkiye yapımı olan Sinsiran Yasak Aşk filminde daha önce yaşamadığınız korku ve gerilim sahneleri yaşayacak ve hissedeceksiniz. Filmin yönetmen koltuğunda Samet Çakırtaş otururken, filmin senaryosunu ise Akın Ayvaz ve Abdulkadir Ortayol yazmıştır. Nermin'in kız kardeşi olan Seher kaybolmuştur ve Seher'i jandarma ve polisler bulamamaktadır. Nermin kardeşinin bulunması için kayıp bulma programına başvurmayı düşünmektedir. Neriman'ın eşi Bedri uyumaya çalıştığında Seher'i garip bir şekilde rüyalarında görmektedir. Köyden döndüğünden beri Seher ile ilgili kabuslar gören Bedri bu durumdan dolayı mutsuzdur. Bedri'nin çalıştığı şirket Avrupa'ya açılmak istemektedir ve Patron Bedri'nin Almanya'daki şirket ayağı olmasını istemektedir ve onu Almanya'ya göndermek istemektedir. Bedri köyde kaldırıkları süre içerisinde Seher'le yanlış şeyler yapmış ve Seheride köyde öldürüp köyün herhangi bir yerine gömmüştür. Bundan dolayı Kabuslarına seher girmektedir. Eşinin kardeşiyle yasak bir aşk yaşayan Bedri yaptıklarından pişman olma aşamasına gelmiştir. Ara sıra geçmişi anlık gören Bedri Sehere yasak şekillerde yanaşmaya çalışmıştır.