Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle

Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Sinema Çekimi izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Tek Parça izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği full izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Online izle, Kadir mahalle ve mahallenin çevresinde dolaşan tüm esnaflara borç takıp ödemeyen eh işte diyebileceğimiz bir Sinyalcidir. Cengiz’de az buz sinyalci değildir gerçek bira şişelerine sahte bira koyarak yolunu bulmaktadır. Cengiz ve Kadir Nevzat abilerini kafalayıp bara gitmelerini sağlamıştır. Nevzat, Cengiz ve Kadirin masasının önünden geçerken bir adamın çok fazla içkiden kalbi kötüye gitmiş ve suç Cengiz, Kadir ve Nevzat’ın üstüne kalmıştır. Üçü karakola giderken ölen adamda morg’a götürülmüştür. Kadir, Cengiz ve Nevzat soruşturma sırasında polisler tarafından dövülmeye başlamıştır. Nevzat dayak yemekten bıkmış ve Biz öldürdük diye itiraf etmiştir. Ölen adam kalp krizinden ölmüştür ve Cengiz, Nevzat ve Kadir bu işten yakalarını sıyırmışlardır. Mafya babası olan Hayati yeğeni olan ismet’in ölümünü Nevzat, Kadir ve Cengiz’den bilmektedir ve onlardan ismet’in ölümünün bedelinin 1 milyon tl olduğunu belirterek 15 gün içerisinde bu parayı Hayati’ye getirmeleri geretiğini açıklamıştır. Nevzat, Kadir ve Cengiz 1 milyon TL’yi bulabilmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar ve parayı bulmak o kadar kolay olmamıştır. Filmin yönetmenliğini Ahmet Kapucu yaparken, filmin senaryosunu ise Özgür Bakar, Bilal Kalyoncu, Alper Kivicim ve Suat Ozkan yazmıştır. 16 Haziran 2017’de vizyona giren filmin Imdb puanı ise 5.0’dır. FilmCee.Com’dan Sinyalciler Son Akşam Yemeği filmini tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Sinyalciler Son Akşam Yemeği Tek Parça izle

983 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle
5.0 IMDB Puanı

Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle

Yönetmen Ahmet Kapucu
Oyuncular Hüseyin Elmalipinar, Cemal Hünal, Ceren Kaplakarslan, Tamer Karadagli, Serkan Kuru, Chloe Ortac, Burak Satibol, Ayhan Tas, Mahmut Tuncer, Erdag Yenel, Metin Yildiz
Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Sinema Çekimi izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Tek Parça izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği full izle, Sinyalciler Son Akşam Yemeği Online izle, Kadir mahalle ve mahallenin çevresinde dolaşan tüm esnaflara borç takıp ödemeyen eh işte diyebileceğimiz bir Sinyalcidir. Cengiz'de az buz sinyalci değildir gerçek bira şişelerine sahte bira koyarak yolunu bulmaktadır. Cengiz ve Kadir Nevzat abilerini kafalayıp bara gitmelerini sağlamıştır. Nevzat, Cengiz ve Kadirin masasının önünden geçerken bir adamın çok fazla içkiden kalbi kötüye gitmiş ve suç Cengiz, Kadir ve Nevzat'ın üstüne kalmıştır. Üçü karakola giderken ölen adamda morg'a götürülmüştür. Kadir, Cengiz ve Nevzat soruşturma sırasında polisler tarafından dövülmeye başlamıştır. Nevzat dayak yemekten bıkmış ve Biz öldürdük diye itiraf etmiştir. Ölen adam kalp krizinden ölmüştür ve Cengiz, Nevzat ve Kadir bu işten yakalarını sıyırmışlardır. Mafya babası olan Hayati yeğeni olan ismet'in ölümünü Nevzat, Kadir ve Cengiz'den bilmektedir ve onlardan ismet'in ölümünün bedelinin 1 milyon tl olduğunu belirterek 15 gün içerisinde bu parayı Hayati'ye getirmeleri geretiğini açıklamıştır. Nevzat, Kadir ve Cengiz 1 milyon TL'yi bulabilmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar ve parayı bulmak o kadar kolay olmamıştır. Filmin yönetmenliğini Ahmet Kapucu yaparken, filmin senaryosunu ise Özgür Bakar, Bilal Kalyoncu, Alper Kivicim ve Suat Ozkan yazmıştır. 16 Haziran 2017'de vizyona giren filmin Imdb puanı ise 5.0'dır. FilmCee.Com'dan Sinyalciler Son Akşam Yemeği filmini tek parça halinde izleyebilirsiniz.