Şirinler 1 izle

Şirinler 1 izle, Şirinler 1 Altyazılı izle, Şirinler 1 Türkçe Dublaj izle, 2011 ABD, Belçika ve Kanada ortak yapımı olan Şirinler 1 filminin toplam süresi 1 saat 43 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Animasyon, Macera ve Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,5’tir. Filmin yönetmenliğini Raja Gosnell yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise J. David Stem ve David N. Weiss yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Hank Azaria, Katy Perry, Jonathan Winters

Şirinler 1 Filminin Konusu: Şirinler, Mavi Ay Festivali için hazırlanırken, Baba Şirin, Gargamel’in kahkaha atması sırasında bir ejderha değneği ve Şirinler’e ulaşan Clumsy Şirin’un bir kazanımını kazanında görüyor. Bu vizyonun gerçekleşmesini istemeyen Baba Şirin, Clumsy’ye Şirin Roots’u seçmeye izin vermez. Clumsy Baba’ya itaatsizlik ediyor ve kasıtlı olarak beklenmedik Gargamel ve Azrael’i köye götürüyor. Şirinler, hayatları boyunca kaçarlarken, Clumsy bilmeden Baba Şirin, Şirinette, Grouchy, Brainy ve Gutsy’nin peşinden koşarak Yasak Şelalelere doğru koşar. Onu bir uçurumun kenarında buluyorlar ve ona yardım etmeye çalışırken, New York Şehri’ni günümüze kadar onları ruh haline getiren devasa bir girdap içine çekiliyorlar. Daha da kötüsü yapmak için, Gargamel ve Azrael onları vortekste takip ediyor. Şirinler, Patrick ve Grace Winslow’un, evli ve bekar bir çiftin ve Basset Hound Elway’in dairesinde sona erer. Kendilerini tanıttıktan ve durumlarını açıkladıktan sonra, Winslows onları arkadaşlarıyla paylaşır ve onların dairelerinde kalmasına izin verir. Ertesi gün, bir “yıldız gözetleme” (bir teleskop) bulmaya ihtiyaç duyan Şirinler, Patrick’i işyerinde Anjelou Cosmetics’te izlediler ve bu, falcı olarak işinin önceki açıklamasını yanlış anladılar. Onları almak için Grace’i çağırıyor.

Bununla birlikte, Şirinette’in saçlarının bir kilidinden “Şirin özü” çıkarılan Gargamel, Anjelou Cosmetics’e de ulaşır ve gençliğini ve çekiciliğini yeniden kazanarak yaşlı annesindeki edinilmiş sihrini kullandığı zaman Patrick’in patronu Odile tarafından olumlu bir şekilde tedavi edilir. Ancak Gargamel, Patrick’i tanıyarak ve onu FAO Schwarz’a takip ederek arayışına devam eder, ancak bir yaprak üfleyiciyi çaldıktan sonra ve bazı müşterileriyle Şirinler’i yakalamaya çalışırken mağazada kaosa neden olduktan sonra tutuklanır. Gargamel, sineklerin yardımıyla hapishaneden kaçmayı başarır (bir güve ile karşılaşır ve ona kaçmasına yardım etmek için kartallar getirmesini söylemiştir). O zaman, Baba Şirin o ve diğerlerinin eve gidebileceği geceyi hesaplamayı başarıyor. Ama önce, bunu yapmak için büyüyü anlaması gerekir. Patrick onlara, Baba Şirin’un ihtiyaçları olan Anjelou Cosmetics yakınlarındaki şehirde eski bir kitapçı olduğunu söyler. Bu arada Patrick, yayınlanacak olan bitmiş ilanının olduğuna inandıktan sonra Şirinler ile bağ kuruyor. Ancak, ertesi gün Patrick, Clumsy’nin Patrick’in reklamdaki ilk teşebbüsünü yanlışlıkla kazandığını öğrenir (Patrick’in sunmak için yeterince güvenmediği mavi ay temalı bir görüntü) ve hem Şirinler hem de Grace’den kurtulmak için öfkesini kaybeder. Onun işi.

Kendi aralarında arama yapmak zorunda kalan Şirinler, araştırmacının Peyo tarafından ayın maviliğini döndürecek büyüyü içeren L’Histoire des Schtroumpfs adlı kitabı buluyor. Ama onların yerini öğrenen Gargamel, kitapçıya gizlice girer ve bir ejderha asasını bulur, büyüsünü ona aktarır ve Baba Şirin’u diğerlerine güvenliğini gönderirken yakalar. Şirinler, Baba Şirin’a onu kurtarmaya ve eve geri dönmeyeceklerine dair söz vermelerine rağmen, Grace ve Patrick, Grace’in ona bebeğinin sonogram resmini verdikten sonra yaptıkları işlerin hatasını gördükten sonra, onları bir kurtarma planı yapmaya ikna ettiler. Belvedere Kalesi’nde, Baba Şirin’un sakalından çıkarılan “Şirin essence” ile ejderha değnek gücünü artırdıktan sonra, Gargamel kendisini, Mavi ay’ı çağrıştırarak girdabı tekrar açtıktan sonra Brainy tarafından New York’a çağrılan tüm Şirinler’le karşı karşıya bulur. Şirinler ordusu Gargamel ile savaşırken, Şirinette Azrael’i yenerek Baba Şirin’u kaçaklara katılmadan önce kurtarır. Gargamel, Baba’yı öldürerek Şirinleri kırmaya çalışsa da Patrick, Gutsy, büyücünün elinden ejderha değneğini devirirken onu kurtarır, ama düşürür. Clumsy onu yakalamaya çalışır ve Baba Şirin’un süpriziyle başarılı olur ve Baba Şirin’un kırılmasından önce Gargamel’in bir çöp kutusuna atılmasını ve “Blue Moon” reklamıyla bir otobüse çarpmasını yolluyor. Kısa bir süre sonra Şirinler Patrick’e Odile’den bir çağrı aldıkça ayrılırlar çünkü hala onun işi vardır, çünkü sonunda Brainy’un yarattığı mavi ayı fark ettikten sonra istediğini verir. Daha sonra, Patrick ve Grace, New York tarzında köylerini yeniden inşa eden Şirinleri onurlandırmak için Mavi adını verdikleri bir erkek çocuğa sahipler.

Sonrasında Gargamel uyanır ve hâlâ günümüzde olduğunu öğrenir ve dördüncü duvarı kırmadan önce seyirciye bakar ve onlara “Ne bakıyorsunuz?” Diye soruyor. ve asasıyla onları patlatır.

Şirinler 1 Tek Parça izle

379 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Şirinler 1 Full 720p Tek Parça izle
5.5 IMDB Puanı

Şirinler 1 Full 720p Tek Parça izle

(The Smurfs)
Yönetmen
Senaryo J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn, J. David Stem, David N. Weiss, Peyo
Ödüller 2 ödül & 8 Adaylık.
Şirinler 1 izle, Şirinler 1 Altyazılı izle, Şirinler 1 Türkçe Dublaj izle, 2011 ABD, Belçika ve Kanada ortak yapımı olan Şirinler 1 filminin toplam süresi 1 saat 43 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Animasyon, Macera ve Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,5'tir. Filmin yönetmenliğini Raja Gosnell yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise J. David Stem ve David N. Weiss yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Hank Azaria, Katy Perry, Jonathan Winters

Şirinler 1 Filminin Konusu: Şirinler, Mavi Ay Festivali için hazırlanırken, Baba Şirin, Gargamel'in kahkaha atması sırasında bir ejderha değneği ve Şirinler'e ulaşan Clumsy Şirin'un bir kazanımını kazanında görüyor. Bu vizyonun gerçekleşmesini istemeyen Baba Şirin, Clumsy'ye Şirin Roots'u seçmeye izin vermez. Clumsy Baba'ya itaatsizlik ediyor ve kasıtlı olarak beklenmedik Gargamel ve Azrael'i köye götürüyor. Şirinler, hayatları boyunca kaçarlarken, Clumsy bilmeden Baba Şirin, Şirinette, Grouchy, Brainy ve Gutsy'nin peşinden koşarak Yasak Şelalelere doğru koşar. Onu bir uçurumun kenarında buluyorlar ve ona yardım etmeye çalışırken, New York Şehri'ni günümüze kadar onları ruh haline getiren devasa bir girdap içine çekiliyorlar. Daha da kötüsü yapmak için, Gargamel ve Azrael onları vortekste takip ediyor. Şirinler, Patrick ve Grace Winslow'un, evli ve bekar bir çiftin ve Basset Hound Elway'in dairesinde sona erer. Kendilerini tanıttıktan ve durumlarını açıkladıktan sonra, Winslows onları arkadaşlarıyla paylaşır ve onların dairelerinde kalmasına izin verir. Ertesi gün, bir "yıldız gözetleme" (bir teleskop) bulmaya ihtiyaç duyan Şirinler, Patrick'i işyerinde Anjelou Cosmetics'te izlediler ve bu, falcı olarak işinin önceki açıklamasını yanlış anladılar. Onları almak için Grace'i çağırıyor.

Bununla birlikte, Şirinette'in saçlarının bir kilidinden "Şirin özü" çıkarılan Gargamel, Anjelou Cosmetics'e de ulaşır ve gençliğini ve çekiciliğini yeniden kazanarak yaşlı annesindeki edinilmiş sihrini kullandığı zaman Patrick'in patronu Odile tarafından olumlu bir şekilde tedavi edilir. Ancak Gargamel, Patrick'i tanıyarak ve onu FAO Schwarz'a takip ederek arayışına devam eder, ancak bir yaprak üfleyiciyi çaldıktan sonra ve bazı müşterileriyle Şirinler'i yakalamaya çalışırken mağazada kaosa neden olduktan sonra tutuklanır. Gargamel, sineklerin yardımıyla hapishaneden kaçmayı başarır (bir güve ile karşılaşır ve ona kaçmasına yardım etmek için kartallar getirmesini söylemiştir). O zaman, Baba Şirin o ve diğerlerinin eve gidebileceği geceyi hesaplamayı başarıyor. Ama önce, bunu yapmak için büyüyü anlaması gerekir. Patrick onlara, Baba Şirin'un ihtiyaçları olan Anjelou Cosmetics yakınlarındaki şehirde eski bir kitapçı olduğunu söyler. Bu arada Patrick, yayınlanacak olan bitmiş ilanının olduğuna inandıktan sonra Şirinler ile bağ kuruyor. Ancak, ertesi gün Patrick, Clumsy'nin Patrick'in reklamdaki ilk teşebbüsünü yanlışlıkla kazandığını öğrenir (Patrick'in sunmak için yeterince güvenmediği mavi ay temalı bir görüntü) ve hem Şirinler hem de Grace'den kurtulmak için öfkesini kaybeder. Onun işi.

Kendi aralarında arama yapmak zorunda kalan Şirinler, araştırmacının Peyo tarafından ayın maviliğini döndürecek büyüyü içeren L’Histoire des Schtroumpfs adlı kitabı buluyor. Ama onların yerini öğrenen Gargamel, kitapçıya gizlice girer ve bir ejderha asasını bulur, büyüsünü ona aktarır ve Baba Şirin'u diğerlerine güvenliğini gönderirken yakalar. Şirinler, Baba Şirin'a onu kurtarmaya ve eve geri dönmeyeceklerine dair söz vermelerine rağmen, Grace ve Patrick, Grace'in ona bebeğinin sonogram resmini verdikten sonra yaptıkları işlerin hatasını gördükten sonra, onları bir kurtarma planı yapmaya ikna ettiler. Belvedere Kalesi'nde, Baba Şirin'un sakalından çıkarılan "Şirin essence" ile ejderha değnek gücünü artırdıktan sonra, Gargamel kendisini, Mavi ay'ı çağrıştırarak girdabı tekrar açtıktan sonra Brainy tarafından New York'a çağrılan tüm Şirinler'le karşı karşıya bulur. Şirinler ordusu Gargamel ile savaşırken, Şirinette Azrael'i yenerek Baba Şirin'u kaçaklara katılmadan önce kurtarır. Gargamel, Baba'yı öldürerek Şirinleri kırmaya çalışsa da Patrick, Gutsy, büyücünün elinden ejderha değneğini devirirken onu kurtarır, ama düşürür. Clumsy onu yakalamaya çalışır ve Baba Şirin'un süpriziyle başarılı olur ve Baba Şirin'un kırılmasından önce Gargamel'in bir çöp kutusuna atılmasını ve "Blue Moon" reklamıyla bir otobüse çarpmasını yolluyor. Kısa bir süre sonra Şirinler Patrick'e Odile'den bir çağrı aldıkça ayrılırlar çünkü hala onun işi vardır, çünkü sonunda Brainy'un yarattığı mavi ayı fark ettikten sonra istediğini verir. Daha sonra, Patrick ve Grace, New York tarzında köylerini yeniden inşa eden Şirinleri onurlandırmak için Mavi adını verdikleri bir erkek çocuğa sahipler.

Sonrasında Gargamel uyanır ve hâlâ günümüzde olduğunu öğrenir ve dördüncü duvarı kırmadan önce seyirciye bakar ve onlara “Ne bakıyorsunuz?” Diye soruyor. ve asasıyla onları patlatır.