The Best Offer – En İyi Teklif izle

The Best Offer – En İyi Teklif izle, The Best Offer – En İyi Teklif Altyazılı izle, The Best Offer – En İyi Teklif Türkçe Dublaj izle, 2013 Italya yapımı olan En İyi Teklif filminin toplam süresi 2 saat 11 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Suç, Dram ve Gizem’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,8’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Giuseppe Tornatore yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Geoffrey Rush, Jim Sturgess, Sylvia Hoeks

The Best Offer – En İyi Teklif Filminin Konusu: Film, ultra yüksek kaliteli sanat müzayedeleri ve antikalar dünyasında Avrupa’da (Trieste, Bolzano, Fidenza, Roma, Milano, Merano, Viyana, Prag) yer alan bir aşk ve aldatmaca hikayesini anlatıyor. Hikaye, yaşlanan, varlıklı ve saygın olan Virgil Oldman’ın (Geoffrey Rush) etrafında dönüyor, ama bir tür açık artırma evinin yönetiminde biraz durgunluk ve eksantrik bir yönetim direktörü. Oldman, gizemli genç bir mirasçı Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks) tarafından ebeveynleri tarafından bırakılan geniş bir sanat eseri ve antika koleksiyonunun müzayedesi için işe alındı. Claire her zaman şahsen görülmeyi, şiddetli agorafobi sıkıntısı çekmeyi ve odayı asla terk etmeyi reddediyor. Yakında onunla baş edebilecek hayat boyu sürecek bir bekar olan Virgil yeterince yakında ona aşık olduğunu anlar.

Genç bir sanatçı olan Robert (Jim Sturgess), Oldman’a Claire’in eşyalarının arasında bulduğu bazı tuhaf mekanik parçaları yeniden kurma ve yeniden kurma konusunda yardımcı olurken aynı zamanda ona nasıl arkadaş olacağına dair tavsiyede bulunmasına ve ona karşı duyduğu hislerle nasıl başa çıkılacağına da yardımcı oluyor. Oldman’ın şiirleri ve prestijleri devam eden bir aldatmacayla karşı karşıyadır. Bu sayede arkadaşı Billy Whistler (Donald Sutherland), diğer sanatçıların çalışmaları olarak açık artırmada sunarak, milyonlarca değere sahip büyük bir özel portreler koleksiyonu elde etmesine yardımcı olur. Billy hevesli bir sanatçıdır, ama Oldman Billy’nin işini ciddiye almaz.

Bir yan anlatı, Virgil’in başka bir müşterinin köşkündeki küflü, kömürleşmiş bir odun parçasını keşfetmesini içerir. Profesyonel restorasyon, Virgil’in ünlü bir 17. yüzyıl sahtekarının eseri olduğunu iddia eden bir tablo ortaya koymaktadır. Virgil, bu diğer müşterilere, tüm sahtekârların, orijinalin değiştirilmesinde, sahtekarın kendi sanatsal duyarlılıklarını ortaya çıkarmaya karşı çekiciliğine çekildiğini kaydeder. Açık artırmada, resim 90.000 Sterline satılıyor, ama Virgil aslında 8 milyon sterlin değerinde bir orijinal olduğunu kaydettikten sonra Billy Virgil için resmini 250.000 £ karşılığında orijinal alıcıdan satın alıyor.

Oldman nihayetinde Ibbetson ile bir ilişki kurarak çalışmalarını tehlikeye atıyor. İlişkinin zirvesinde, Claire dış dünyaya olan korkusunu yener ve kırılgan Claire’e, kadın portrelerinin gizli paha biçilmez koleksiyonunu gösterecek kadar güven veren Virgil’le yaşamaya devam eder. Claire, duyguyla üstesinden gelmek Virgil’e, ikisi için ne olursa olsun, onu sevdiğini söyler. Virgil bir gün eve dönüp tüm koleksiyonunun ve Claire’in gittiğini öğrenir. Kasada, Virgil’in Robert’e verdiği mekanik parçalardan yapılmış bir otomaton var. Robert, Robert’e her sahtekarda gerçek bir şey olduğunu söyleyen bir mesaj veriyor ve bu yüzden Robert, Virgil’i gerçekten özleyecektir. Virgil, Robert, Claire ve Billy tarafından yürütülen ayrıntılı bir sahtekarlığın kurbanı olduğunu fark eder, ancak Virgil’in parçaları satın aldığı yasadışı yollardan dolayı polise gidemez. Bir akıl hastanesinde ihanetten kurtulduktan birkaç ay sonra, Virgil, bir zamanlar Claire’in bir zamanlar önerdiği bir restoranda otururken, Claire’in aşk ifadesinin sahte olup olmadığını veya gerçek bir duygu olup olmadığını merak ederek bir masada beklemek için zaman harcadığı Prag’a yolculuk yapar.

The Best Offer – En İyi Teklif Tek Parça izle

524 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
The Best Offer – En İyi Teklif Full 720p Tek Parça izle
7.8 IMDB Puanı

The Best Offer – En İyi Teklif Full 720p Tek Parça izle

(The Best Offer)
Senaryo Giuseppe Tornatore
Ödüller 25 ödül & 26 Adaylık.
The Best Offer - En İyi Teklif izle, The Best Offer - En İyi Teklif Altyazılı izle, The Best Offer - En İyi Teklif Türkçe Dublaj izle, 2013 Italya yapımı olan En İyi Teklif filminin toplam süresi 2 saat 11 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Suç, Dram ve Gizem'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,8'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Giuseppe Tornatore yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Geoffrey Rush, Jim Sturgess, Sylvia Hoeks

The Best Offer - En İyi Teklif Filminin Konusu: Film, ultra yüksek kaliteli sanat müzayedeleri ve antikalar dünyasında Avrupa'da (Trieste, Bolzano, Fidenza, Roma, Milano, Merano, Viyana, Prag) yer alan bir aşk ve aldatmaca hikayesini anlatıyor. Hikaye, yaşlanan, varlıklı ve saygın olan Virgil Oldman'ın (Geoffrey Rush) etrafında dönüyor, ama bir tür açık artırma evinin yönetiminde biraz durgunluk ve eksantrik bir yönetim direktörü. Oldman, gizemli genç bir mirasçı Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks) tarafından ebeveynleri tarafından bırakılan geniş bir sanat eseri ve antika koleksiyonunun müzayedesi için işe alındı. Claire her zaman şahsen görülmeyi, şiddetli agorafobi sıkıntısı çekmeyi ve odayı asla terk etmeyi reddediyor. Yakında onunla baş edebilecek hayat boyu sürecek bir bekar olan Virgil yeterince yakında ona aşık olduğunu anlar.

Genç bir sanatçı olan Robert (Jim Sturgess), Oldman'a Claire'in eşyalarının arasında bulduğu bazı tuhaf mekanik parçaları yeniden kurma ve yeniden kurma konusunda yardımcı olurken aynı zamanda ona nasıl arkadaş olacağına dair tavsiyede bulunmasına ve ona karşı duyduğu hislerle nasıl başa çıkılacağına da yardımcı oluyor. Oldman'ın şiirleri ve prestijleri devam eden bir aldatmacayla karşı karşıyadır. Bu sayede arkadaşı Billy Whistler (Donald Sutherland), diğer sanatçıların çalışmaları olarak açık artırmada sunarak, milyonlarca değere sahip büyük bir özel portreler koleksiyonu elde etmesine yardımcı olur. Billy hevesli bir sanatçıdır, ama Oldman Billy'nin işini ciddiye almaz.

Bir yan anlatı, Virgil'in başka bir müşterinin köşkündeki küflü, kömürleşmiş bir odun parçasını keşfetmesini içerir. Profesyonel restorasyon, Virgil'in ünlü bir 17. yüzyıl sahtekarının eseri olduğunu iddia eden bir tablo ortaya koymaktadır. Virgil, bu diğer müşterilere, tüm sahtekârların, orijinalin değiştirilmesinde, sahtekarın kendi sanatsal duyarlılıklarını ortaya çıkarmaya karşı çekiciliğine çekildiğini kaydeder. Açık artırmada, resim 90.000 Sterline satılıyor, ama Virgil aslında 8 milyon sterlin değerinde bir orijinal olduğunu kaydettikten sonra Billy Virgil için resmini 250.000 £ karşılığında orijinal alıcıdan satın alıyor.

Oldman nihayetinde Ibbetson ile bir ilişki kurarak çalışmalarını tehlikeye atıyor. İlişkinin zirvesinde, Claire dış dünyaya olan korkusunu yener ve kırılgan Claire'e, kadın portrelerinin gizli paha biçilmez koleksiyonunu gösterecek kadar güven veren Virgil'le yaşamaya devam eder. Claire, duyguyla üstesinden gelmek Virgil'e, ikisi için ne olursa olsun, onu sevdiğini söyler. Virgil bir gün eve dönüp tüm koleksiyonunun ve Claire'in gittiğini öğrenir. Kasada, Virgil'in Robert'e verdiği mekanik parçalardan yapılmış bir otomaton var. Robert, Robert'e her sahtekarda gerçek bir şey olduğunu söyleyen bir mesaj veriyor ve bu yüzden Robert, Virgil'i gerçekten özleyecektir. Virgil, Robert, Claire ve Billy tarafından yürütülen ayrıntılı bir sahtekarlığın kurbanı olduğunu fark eder, ancak Virgil'in parçaları satın aldığı yasadışı yollardan dolayı polise gidemez. Bir akıl hastanesinde ihanetten kurtulduktan birkaç ay sonra, Virgil, bir zamanlar Claire'in bir zamanlar önerdiği bir restoranda otururken, Claire'in aşk ifadesinin sahte olup olmadığını veya gerçek bir duygu olup olmadığını merak ederek bir masada beklemek için zaman harcadığı Prag'a yolculuk yapar.