The Grinch izle

The Grinch izle, The Grinch Altyazılı izle, The Grinch Türkçe Dublaj izle, 2018 Çin, ABD, Japonya ve Fransa ortak yapımı olan The Grinch filminin toplam süresi 1 saat 26 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Animasyon, Komedi ve Aile’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,4’tür. Filmin yönetmenliğini Yarrow Cheney ve Scott Mosier yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Michael LeSieur ve Tommy Swerdlow yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Benedict Cumberbatch, Cameron Seely, Rashida Jones

The Grinch Filminin Konusu: Whoville kasabasında, Whos denen insan benzeri yaratıklar, Noel’i kutlamakla ilgili heyecanla doludur. Eğlendirmeyen tek kişi, “iki büyüklükte çok küçük” bir kalbi olan ve Whoville’in hemen kuzeyinde bulunan Crumpit Dağı’nın tepesinde bir mağarada yaşayan Grinch adlı bir kanadalı, yeşil tüylü yaratıktır. Grinch’in tek arkadaşı sadık evcil köpek Max’i ve ikisi de Grinch’in yiyecek alması ve kötü şeyler yapması gerektiğinde sadece Whoville’i ziyaret ediyor.

Bu arada, 6 yaşındaki Cindy Lou Kim annesi Donna’nın kendini ve onun ikiz bebek kardeşleri, Buster ve Bean ile ilgilenmeye çalışırken aşırı çalıştığını fark eder. İlk başta, Noel Baba’ya annesine yardım etmek için bir mektup göndermeye karar verir ama Grinch’le karşılaştıktan sonra, alaycı bir şekilde Noel Baba’yla yüz yüze konuşması gerektiğini söyleyen, sonunda Santa’yla birlikte denemeye karar verir. arkadaşlarının yardımı ve çok önemli olduğunu düşündüğünden beri yardımını isteyin.

Noel’in hemen köşesinde, tüm Whoville şenlikleri Grinch’i üzücü çocukluk dönemini çoğunlukla yalnız ve istenmeyen bir yetimhanede geçirdiğini hatırlatmaya zorluyor. Grinch çok geçmeden onun sıkıntılarını yatıştırmak için Whoville’den Noel’i çalacağına karar verdi. Fred’i, Bricklebaum’dan çılgınca çaldığı bir kızağı çekmesine yardım etmek için çağıran bir şişman ren geyiği aldı. Bir test çalışmasından sonra Grinch, Fred’in bir karısı ve çocuğu olduğunu görür. Böylece ağır bir kalple Fred’in onlara geri dönmesine izin veriyor.

Noel arifesinde Noel Baba kılık değiştirdikten ve hırsızlıklarına yardım etmek için düzinelerce gadget, Fred’in yerine atlı kızağı çeken Grinch ve Max, Whoville’e gidip süslemeleri ve hediyeleri çalmaya başlıyorlar. Yakında Cindy ile kapışmasına düştükten ve annesinin iş yükünü hafifletmeye yardımcı olma isteğiyle karşılaşır ve onun kedisini uzaklaştırmak için Kim’in şarkılarını dinlemedeki nazik tavsiyesi Grinch’in acı yüreğine dokunur. Yine de Grinch misyonunu sürdürüyor.

Her Noel hediyesi ve dekorasyonunu çaldıktan sonra Grinch ve Max, bunları atmak için Crumpit Dağı’na geri dönerler. Kim uyanır ve hediyelerin ve süslemelerin gittiğini görmek için şok olurlar. Cindy ilk başta suçlayacağına inandığı için ‘Santa’ yakaladı, ama Donna ona Noel’in sadece hediyelerden daha fazlası olduğunu ve Cindy’nin başına gelen en iyi şey olduğunu söyledi. Kimler şarkıda bir araya geliyor.

Grinch ve Max şarkı söylerken duyuyorlar ve Grinch hırsızlıklarına rağmen Noel’i kutladıklarını görmek için şaşırıyor, ama Cindy’nin tavsiyesine kulak verdikten ve şarkılarına daldıktan sonra, küçük kalbi üç katına çıkarak nefes almayı sevindiriyor. ve merak ediyorum. Kızak neredeyse Mount Crumpit’den düşüyor ve Grinch onu kurtarmaya çalışıyor. Zamanın sonunda, Fred ve ailesi yardımına geldi. Kızağı tuttuktan sonra, Grinch ve Max, çalınan eşyaları iade etmek için Whoville’e giderler ve hırsızlığını Kim’e kabul eder ve mağarasına dönmeden önce özür diler.

Grinch için üzüldüğünü söyleyen Cindy, evindeki Noel’i kutlamaya davet ediyor ve garip bir şekilde katılıyor. Akşam yemeğinde oturduğunda, gerçekten Noel’in sevmediğini itiraf ediyor, yalnızlıktan ve ihmal edilmekten duyduğu üzüntüden. Kızarmış beast’i oymadan önce Grinch, “En iyi ihtiyacımız olan şeylere nezaket ve sevgiye” bir tost ekliyor.

The Grinch Tek Parça izle

494 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
The Grinch Full 720p Tek Parça izle
6.3 IMDB Puanı

The Grinch Full 720p Tek Parça izle

(The Grinch)
Senaryo Michael LeSieur, Tommy Swerdlow, Dr. Seuss
The Grinch izle, The Grinch Altyazılı izle, The Grinch Türkçe Dublaj izle, 2018 Çin, ABD, Japonya ve Fransa ortak yapımı olan The Grinch filminin toplam süresi 1 saat 26 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Animasyon, Komedi ve Aile'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,4'tür. Filmin yönetmenliğini Yarrow Cheney ve Scott Mosier yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Michael LeSieur ve Tommy Swerdlow yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Benedict Cumberbatch, Cameron Seely, Rashida Jones

The Grinch Filminin Konusu: Whoville kasabasında, Whos denen insan benzeri yaratıklar, Noel'i kutlamakla ilgili heyecanla doludur. Eğlendirmeyen tek kişi, "iki büyüklükte çok küçük" bir kalbi olan ve Whoville'in hemen kuzeyinde bulunan Crumpit Dağı'nın tepesinde bir mağarada yaşayan Grinch adlı bir kanadalı, yeşil tüylü yaratıktır. Grinch'in tek arkadaşı sadık evcil köpek Max'i ve ikisi de Grinch'in yiyecek alması ve kötü şeyler yapması gerektiğinde sadece Whoville'i ziyaret ediyor.

Bu arada, 6 yaşındaki Cindy Lou Kim annesi Donna'nın kendini ve onun ikiz bebek kardeşleri, Buster ve Bean ile ilgilenmeye çalışırken aşırı çalıştığını fark eder. İlk başta, Noel Baba'ya annesine yardım etmek için bir mektup göndermeye karar verir ama Grinch'le karşılaştıktan sonra, alaycı bir şekilde Noel Baba'yla yüz yüze konuşması gerektiğini söyleyen, sonunda Santa'yla birlikte denemeye karar verir. arkadaşlarının yardımı ve çok önemli olduğunu düşündüğünden beri yardımını isteyin.

Noel'in hemen köşesinde, tüm Whoville şenlikleri Grinch'i üzücü çocukluk dönemini çoğunlukla yalnız ve istenmeyen bir yetimhanede geçirdiğini hatırlatmaya zorluyor. Grinch çok geçmeden onun sıkıntılarını yatıştırmak için Whoville'den Noel'i çalacağına karar verdi. Fred'i, Bricklebaum’dan çılgınca çaldığı bir kızağı çekmesine yardım etmek için çağıran bir şişman ren geyiği aldı. Bir test çalışmasından sonra Grinch, Fred'in bir karısı ve çocuğu olduğunu görür. Böylece ağır bir kalple Fred'in onlara geri dönmesine izin veriyor.

Noel arifesinde Noel Baba kılık değiştirdikten ve hırsızlıklarına yardım etmek için düzinelerce gadget, Fred'in yerine atlı kızağı çeken Grinch ve Max, Whoville'e gidip süslemeleri ve hediyeleri çalmaya başlıyorlar. Yakında Cindy ile kapışmasına düştükten ve annesinin iş yükünü hafifletmeye yardımcı olma isteğiyle karşılaşır ve onun kedisini uzaklaştırmak için Kim'in şarkılarını dinlemedeki nazik tavsiyesi Grinch'in acı yüreğine dokunur. Yine de Grinch misyonunu sürdürüyor.

Her Noel hediyesi ve dekorasyonunu çaldıktan sonra Grinch ve Max, bunları atmak için Crumpit Dağı'na geri dönerler. Kim uyanır ve hediyelerin ve süslemelerin gittiğini görmek için şok olurlar. Cindy ilk başta suçlayacağına inandığı için 'Santa' yakaladı, ama Donna ona Noel'in sadece hediyelerden daha fazlası olduğunu ve Cindy'nin başına gelen en iyi şey olduğunu söyledi. Kimler şarkıda bir araya geliyor.

Grinch ve Max şarkı söylerken duyuyorlar ve Grinch hırsızlıklarına rağmen Noel'i kutladıklarını görmek için şaşırıyor, ama Cindy'nin tavsiyesine kulak verdikten ve şarkılarına daldıktan sonra, küçük kalbi üç katına çıkarak nefes almayı sevindiriyor. ve merak ediyorum. Kızak neredeyse Mount Crumpit'den düşüyor ve Grinch onu kurtarmaya çalışıyor. Zamanın sonunda, Fred ve ailesi yardımına geldi. Kızağı tuttuktan sonra, Grinch ve Max, çalınan eşyaları iade etmek için Whoville'e giderler ve hırsızlığını Kim'e kabul eder ve mağarasına dönmeden önce özür diler.

Grinch için üzüldüğünü söyleyen Cindy, evindeki Noel'i kutlamaya davet ediyor ve garip bir şekilde katılıyor. Akşam yemeğinde oturduğunda, gerçekten Noel'in sevmediğini itiraf ediyor, yalnızlıktan ve ihmal edilmekten duyduğu üzüntüden. Kızarmış beast'i oymadan önce Grinch, "En iyi ihtiyacımız olan şeylere nezaket ve sevgiye" bir tost ekliyor.