The Last Woman Standing izle

The Last Woman Standing İzle, The Last Woman Standing full izle, The Last Woman Standing filmi izle, The Last Woman Standing Tek Parça izle, The Last Woman Standing Türkçe Altyazılı izle, The Last Woman Standing Türkçe Dublaj izle, 2015 Çin Yapımı olan The Last Woman Standing filminin toplam süresi 1 saat 36 dakikadır. Filmin türü Sadece Romantik’tir. Filmin Imdb puanı ise 5,2 yani orta düzeyde bir puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Luo Luo yapmıştır. Filmin başrolünü ise Qi Shu, Eddie Peng ve Hong Pan paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Şanghay’daki tek bir kadının (Shu Qi) bir anne almasıyla takıntısı vardı – annesinin tek doktoru ona itti. Yakışıklı bir genç adam ofisinde çalışmaya başlar.

The Last Woman Standing Tek Parça izle

773 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
The Last Woman Standing izle Türkçe Altyazılı
5.1 IMDB Puanı

The Last Woman Standing izle Türkçe Altyazılı

(The Last Women Standing)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Luo Luo
The Last Woman Standing İzle, The Last Woman Standing full izle, The Last Woman Standing filmi izle, The Last Woman Standing Tek Parça izle, The Last Woman Standing Türkçe Altyazılı izle, The Last Woman Standing Türkçe Dublaj izle, 2015 Çin Yapımı olan The Last Woman Standing filminin toplam süresi 1 saat 36 dakikadır. Filmin türü Sadece Romantik'tir. Filmin Imdb puanı ise 5,2 yani orta düzeyde bir puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Luo Luo yapmıştır. Filmin başrolünü ise Qi Shu, Eddie Peng ve Hong Pan paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Şanghay'daki tek bir kadının (Shu Qi) bir anne almasıyla takıntısı vardı - annesinin tek doktoru ona itti. Yakışıklı bir genç adam ofisinde çalışmaya başlar.