valerian ve bin gezegen imparatorluğu izle

valerian ve bin gezegen imparatorluğu izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu Türkçe Dublaj izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu Tek Parça izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu full izle, 2017 – ABD yapımı Fantastik sahneler, unutulmayacak aksiyon sahneleri ve heyecan verici macera sahneleri bulunduran filmin yönetmenliğini Luc Besson filmin senaryosunu ise Pierre Christin, Jean-Claude Mézières ve Luc Besson yazmıştır. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz fantastik yaratıkları bu filmde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Valerian imparatorluğu saldırı altındadır ve valerian imparatorluğu halkı bu saldırıya herhangi bir karşı saldırı yapamamakta ve saklanmaya çalışmaktadırlar. Valerian halkı saklanmıştır lakin, birisi dışarda kalmıştır. 2 Saat 17 dakika boyunca aksiyon, fantastik ve macera sahneleri yer alan filmin Imdb puanı ise 6.6’dır. Valerian ve Laureline ortak olarak çalışmaktadırlar. Valerian bir imparatorlukta yapılmaması gereken bir takası durdurmuş ve yasaklı olan ürünleri teslim almıştır lakin, gezegenden kaçamamıştır. Valerian ve Laureline bir kumandanı korumayı üstlenmişlerdir. Valerian Kumandanı takip etmiş ve kırmızı bölgeye girmiştir ve ortağı Laureline’de Valerian’ı bulmak için elinden geleni yapmaktadır. Laureline hızlıca Valerian’ı bulur ve 2 aşık birbirlerini koruyarak gezegenleri yok olan bir halkın tekrar gezegen yaratmasına yardımcı olmuşlardır.

valerian ve bin gezegen imparatorluğu Full HD Tek Parça izle

1,207 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
valerian ve bin gezegen imparatorluğu izle Türkçe Dublaj
6.6 IMDB Puanı

valerian ve bin gezegen imparatorluğu izle Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Luc Besson
Oyuncular Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kris Wu, Sam Spruell, Alain Chabat, Rutger Hauer, Peter Hudson, Xavier Giannoli, Louis Leterrier, Eric Rochant, Benoît Jacquot, Olivier Megaton, Gérard Krawczyk, Pierre Cachia, David Saada, Hippolyte Burkhart-Uhlen, Florian Guichard, Stéphane Mir, Thierry Barthe, Pier Ewudu, Andrew Tisba, Yannick Lorté, Charly Akakpo, Clément Beauruelle, Audrey Kamp, Anthony Hornez, Julien Bleitrach, Maxime Babara Touré, Sasha Luss, Aymeline Valade, Elizabeth Debicki, Pauline Hoarau, Barbare Weber Scaff, Marilhéa Peillard, Lee Delong, Diva Cam, Judith Brunett, Marie Barrouillet, Cindy Bruna, Sija Titko, Daphnée Kbidi, Nick Marzock, Ola Rapace, Stefan Konarske, Mahamadou Coulibaly, Julien Marlin, Yvan Lucker, Tom Hygreck, Gavin Drea, Abel Jafri, Laurent Ferraro, John Goodman, Jean-Robert Lombard, Leonid Glushchenko, Peter Eberst, Akim Chir, Aurelien Gaya, Jean-François Lenogue, Laminé Ba, Eric Lampaert, Paul Lefevre, Guillaume Maison, Jean-Christophe Brizard, Patrick Cottet-Moine, Irene Palko, Sam Douglas, Tonio Descanvelle, Mathieu Kassovitz, Velvet D'Amour, James Flynn, Doug Rand, Grant Moninger, Robbie Rist, Christopher Swindle, Emilie Livingston, Claire Tran, Anders Heinrichsen, Alain Etoundi, Fayet Nsumoto, Kristina Kachinskaya, Veronika Khayla, Sissi Duparc, Noam Frost, Sand Van Roy, Pauline Serreau, Tristan Robin, Philippe Rigot, Alexandre Willaume, Réginal Kudiwu, Étienne Ménard, Peter Lamarque, Maximilien Seweryn, Zouheir Zerhouni, Tristan Zerbib, Jonas Bloquet, Elliot Jenicot, Staiv Gentis, Chloe Hollings, Aguendia Fotabong, Tania Dessources, Gaëtan Cotigny, François Bredon, Cédric Chevalme, Roman Blomme, Mikael Buxton, David Clark, Yun-Ping He, Maxence Huet, Ben Mauro, Alexandre Nguyen, Emilie Pommelet, Marion Roussignol
valerian ve bin gezegen imparatorluğu izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu Türkçe Dublaj izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu Tek Parça izle, valerian ve bin gezegen imparatorluğu full izle, 2017 - ABD yapımı Fantastik sahneler, unutulmayacak aksiyon sahneleri ve heyecan verici macera sahneleri bulunduran filmin yönetmenliğini Luc Besson filmin senaryosunu ise Pierre Christin, Jean-Claude Mézières ve Luc Besson yazmıştır. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz fantastik yaratıkları bu filmde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Valerian imparatorluğu saldırı altındadır ve valerian imparatorluğu halkı bu saldırıya herhangi bir karşı saldırı yapamamakta ve saklanmaya çalışmaktadırlar. Valerian halkı saklanmıştır lakin, birisi dışarda kalmıştır. 2 Saat 17 dakika boyunca aksiyon, fantastik ve macera sahneleri yer alan filmin Imdb puanı ise 6.6'dır. Valerian ve Laureline ortak olarak çalışmaktadırlar. Valerian bir imparatorlukta yapılmaması gereken bir takası durdurmuş ve yasaklı olan ürünleri teslim almıştır lakin, gezegenden kaçamamıştır. Valerian ve Laureline bir kumandanı korumayı üstlenmişlerdir. Valerian Kumandanı takip etmiş ve kırmızı bölgeye girmiştir ve ortağı Laureline'de Valerian'ı bulmak için elinden geleni yapmaktadır. Laureline hızlıca Valerian'ı bulur ve 2 aşık birbirlerini koruyarak gezegenleri yok olan bir halkın tekrar gezegen yaratmasına yardımcı olmuşlardır.