Venom İzle

Venom izle, Venom Türkçe Dublaj izle, Venom filmi izle, Venom full izle, Venom Türkçe Altyazılı izle, Marvel Çizgi romanlarında kötü kahraman olarak karşımıza çıkan Venom bu filmindede olayların nasıl geliştiğini bizlere aktaracak bir Marvel kötü kahramanıdır. 5 Ekim 2018’de Vizyona girecek olan filmin Venom karakteri’nin sahibi Tom Hardy’dir. Eddie Brock karakterini adrenalini seven ve sadece simbiyoz halinde hayatını devam ettiren ve insana insan dışı güçler aktaran Örümcek Adam filminde gördüğümüz Örümcek bu sefer Eddie Brock’u ısıracak ve onu Kötü bir kahraman haline getirecektir. Bu muhteşem Kötü kahraman filmi birçok aksiyon sahnesini dikkatlice seyrettirecek ve Marvel’in nasıl inanılmaz filmler yaptığını bu filmde’de bizlere aktaracak. Venom filmi ilk çıktığında FilmCee.Com adresinde yer alacaktır.
Columbia Pictures tarafından üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan aynı adla Marvel Comics karakterini temel alan Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Sinematik Evrenine ek olarak, Sony’nin Marvel Evreninde ilk film olması amaçlanmıştır. Film, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel ve Will Beall’ın senaryolarından Ruben Fleischer tarafından yönetildi ve Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott’la birlikte Tom Hardy, Eddie Brock / Venom olarak rol aldı.

Filmin Konusu : Yeni yaşanabilir dünyalar için yer keşfederken, biyomühendislik şirketi Life Foundation’a ait bir uzay araştırmacısı dört simbiyotik yaşam formu keşfeder ve onları Dünya’ya geri getirir. Bir tanesi transit olarak kaçar ve geminin Malezya’da çökmesine neden olur, ancak Hayat Vakfı diğer üçünü kurtarır ve San Francisco’daki araştırma tesislerine taşır. CEO’su Carlton Drake, insanlığa Dünya’nın kaçınılmaz ekolojik çöküşünü hazırlamak için simbiotes bağlamaya takıntılı hale geliyor ve serserilerde yasadışı bir şekilde deneyler yapmaya başlıyor, bu da sayısız ölümle sonuçlanıyor – kalan simbioteslerden biri de dahil – ve araştırmacı gazeteci Eddie Brock’un dikkatini çekiyor. Life Foundation’a bağlı bir avukat olan kız arkadaşı Anne Weying aracılığıyla Drake ile bir röportaj düzenlemektedir. Yönergelere karşı, Brock, Weying’in e-postasından çaldığı, onların hem kendi işlerinden hem de ilişkilerinin sona ermesinden ötürü yanıltmalarına yol açan yanlışları gösteren gizli materyallerle Drake’le yüzleşir.

Altı ay sonra Brock, Drake’in yöntemlerine katılmayan ve Brock’un onu açığa çıkarmasına yardımcı olmak isteyen Drake’in bilim adamlarından biri olan Dora Skirth’e yaklaştı. Yardımıyla Brock, suçlarından delil elde etmek için Drake’in araştırma tesisine girer ve süreçte, Maria adında evsiz bir kadının tanıdığı bir kişinin Drake’in tebaalarından biri olduğunu öğrenir. Brock onu kurtarmaya çalışır, ama Maria ona ve ona onun transferinden yararlanan simbiote’a, onu süreçte öldürür. Brock kaçmayı başarır, ama çok geçmeden garip semptomlar göstermeye başlar ve yardım için Weying’e ulaşır. Yeni erkek arkadaşı, Dr. Dan Lewis, Brock’u inceliyor, ortak yaşamayı keşfediyor ve gürültüye karşı hassas olduğunu öğreniyor. Bu arada, Drake, kalan simbiyitine maruz bırakarak onun ihanetinden dolayı Skirth’i öldürür ve Brock’un simbiyitini hayatta kalan tek örnek olarak bırakır.

Brock, simbiote’u geri almak için Drake tarafından çalıştırılan paralı askerler tarafından saldırıya uğradı, ama simbiote, saldırganları itmek için onu canavarı canavar bir yaratığa dönüştürerek bedeni devraldı. Yakınlardaki bir deniz fenerine sığınarak, simbiyot Brock ile iletişim kurarak kendisini “Venom” olarak tanıtıyor ve bir ittifak oluşturmak için ikna ediyor. Böylelikle Brock hayat boyunca yaşayabiliyor, Brock ise simbiyenin kendisine sağladığı insanüstü niteliklerin tadını çıkartıyor. Brock, eski işyerini kırıp Drake’in suçlarını kanıtlamak için yeni yeteneklerini kullanır, ancak SWAT memurları tarafından çıkışta durdurulur ve bir kez daha kaçmaya başlar. Weying, Lewis’in ofisine geri çağırır. Brock, simbiote’nin iç organlarını yavaşça çürüttüğünü öğrenir. Symbiote, simbiyozunun bir parçası olduğunu iddia etse de, Brock, kendisinden ayırmak için yeterince uzun olan symbiote’ı zayıflatmak için bir MRI makinesi kullanır, ancak daha sonra Drake’in adamları tarafından yakalanır.

Life Foundation’ın karargahında Brock, Drake’in kaçak simbiyotta “Riot” ile bağ kurduğunu öğreniyor, ve onlar da uzaya bir soruşturma başlatmayı ve insan ırkını asimile etmek için dünyaya bir simbiyol lejyonu getirmeyi planlıyorlar. Bu arada, Weying isteksizce symbiote ile bağ kurar ve Brock’u kurtarmak için Hayat Vakfı’na girer ve simbiyeyi bir öpücükle geri transfer eder. Brock ve Venom bir kez daha birleştiler ve Drake ve Riot’u durdurup probun fırlatma platformunda mücadele ettiler. Prob çıkarken Venom ona zarar vermeyi, patlatmaya, Drake ve Riot’u öldürmeye ve planlarını doldurmaya neden oluyor. Kısa bir süre sonra, Brock Weying ile olan ilişkisini onardı ve gazeteciliğe geri döndü, diğer yandan da şehri korumak için symbiote ile gizlice çalışıyor.

Bir orta-kredi sahnesinde Brock, Cletus Kasady adlı bir seri katil ile röportaj yapar. Bu kişi, Eddie’yi hapishaneden serbest bırakıldığında “katliam” olacağını garanti eder.

Venom Türkçe Dublaj izle

7,155 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Venom 2018 izle Türkçe Dublaj
7.1 IMDB Puanı

Venom 2018 izle Türkçe Dublaj

(Venom)
Yönetmen
Senaryo Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Kelly Marcel, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Todd McFarlane, David Michelinie
Venom izle, Venom Türkçe Dublaj izle, Venom filmi izle, Venom full izle, Venom Türkçe Altyazılı izle, Marvel Çizgi romanlarında kötü kahraman olarak karşımıza çıkan Venom bu filmindede olayların nasıl geliştiğini bizlere aktaracak bir Marvel kötü kahramanıdır. 5 Ekim 2018'de Vizyona girecek olan filmin Venom karakteri'nin sahibi Tom Hardy'dir. Eddie Brock karakterini adrenalini seven ve sadece simbiyoz halinde hayatını devam ettiren ve insana insan dışı güçler aktaran Örümcek Adam filminde gördüğümüz Örümcek bu sefer Eddie Brock'u ısıracak ve onu Kötü bir kahraman haline getirecektir. Bu muhteşem Kötü kahraman filmi birçok aksiyon sahnesini dikkatlice seyrettirecek ve Marvel'in nasıl inanılmaz filmler yaptığını bu filmde'de bizlere aktaracak. Venom filmi ilk çıktığında FilmCee.Com adresinde yer alacaktır.
Columbia Pictures tarafından üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan aynı adla Marvel Comics karakterini temel alan Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Sinematik Evrenine ek olarak, Sony'nin Marvel Evreninde ilk film olması amaçlanmıştır. Film, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel ve Will Beall'ın senaryolarından Ruben Fleischer tarafından yönetildi ve Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott'la birlikte Tom Hardy, Eddie Brock / Venom olarak rol aldı.

Filmin Konusu : Yeni yaşanabilir dünyalar için yer keşfederken, biyomühendislik şirketi Life Foundation'a ait bir uzay araştırmacısı dört simbiyotik yaşam formu keşfeder ve onları Dünya'ya geri getirir. Bir tanesi transit olarak kaçar ve geminin Malezya'da çökmesine neden olur, ancak Hayat Vakfı diğer üçünü kurtarır ve San Francisco'daki araştırma tesislerine taşır. CEO'su Carlton Drake, insanlığa Dünya'nın kaçınılmaz ekolojik çöküşünü hazırlamak için simbiotes bağlamaya takıntılı hale geliyor ve serserilerde yasadışı bir şekilde deneyler yapmaya başlıyor, bu da sayısız ölümle sonuçlanıyor - kalan simbioteslerden biri de dahil - ve araştırmacı gazeteci Eddie Brock'un dikkatini çekiyor. Life Foundation'a bağlı bir avukat olan kız arkadaşı Anne Weying aracılığıyla Drake ile bir röportaj düzenlemektedir. Yönergelere karşı, Brock, Weying'in e-postasından çaldığı, onların hem kendi işlerinden hem de ilişkilerinin sona ermesinden ötürü yanıltmalarına yol açan yanlışları gösteren gizli materyallerle Drake'le yüzleşir.

Altı ay sonra Brock, Drake'in yöntemlerine katılmayan ve Brock'un onu açığa çıkarmasına yardımcı olmak isteyen Drake'in bilim adamlarından biri olan Dora Skirth'e yaklaştı. Yardımıyla Brock, suçlarından delil elde etmek için Drake'in araştırma tesisine girer ve süreçte, Maria adında evsiz bir kadının tanıdığı bir kişinin Drake'in tebaalarından biri olduğunu öğrenir. Brock onu kurtarmaya çalışır, ama Maria ona ve ona onun transferinden yararlanan simbiote'a, onu süreçte öldürür. Brock kaçmayı başarır, ama çok geçmeden garip semptomlar göstermeye başlar ve yardım için Weying'e ulaşır. Yeni erkek arkadaşı, Dr. Dan Lewis, Brock'u inceliyor, ortak yaşamayı keşfediyor ve gürültüye karşı hassas olduğunu öğreniyor. Bu arada, Drake, kalan simbiyitine maruz bırakarak onun ihanetinden dolayı Skirth'i öldürür ve Brock'un simbiyitini hayatta kalan tek örnek olarak bırakır.

Brock, simbiote'u geri almak için Drake tarafından çalıştırılan paralı askerler tarafından saldırıya uğradı, ama simbiote, saldırganları itmek için onu canavarı canavar bir yaratığa dönüştürerek bedeni devraldı. Yakınlardaki bir deniz fenerine sığınarak, simbiyot Brock ile iletişim kurarak kendisini “Venom” olarak tanıtıyor ve bir ittifak oluşturmak için ikna ediyor. Böylelikle Brock hayat boyunca yaşayabiliyor, Brock ise simbiyenin kendisine sağladığı insanüstü niteliklerin tadını çıkartıyor. Brock, eski işyerini kırıp Drake'in suçlarını kanıtlamak için yeni yeteneklerini kullanır, ancak SWAT memurları tarafından çıkışta durdurulur ve bir kez daha kaçmaya başlar. Weying, Lewis'in ofisine geri çağırır. Brock, simbiote'nin iç organlarını yavaşça çürüttüğünü öğrenir. Symbiote, simbiyozunun bir parçası olduğunu iddia etse de, Brock, kendisinden ayırmak için yeterince uzun olan symbiote'ı zayıflatmak için bir MRI makinesi kullanır, ancak daha sonra Drake'in adamları tarafından yakalanır.

Life Foundation'ın karargahında Brock, Drake'in kaçak simbiyotta “Riot” ile bağ kurduğunu öğreniyor, ve onlar da uzaya bir soruşturma başlatmayı ve insan ırkını asimile etmek için dünyaya bir simbiyol lejyonu getirmeyi planlıyorlar. Bu arada, Weying isteksizce symbiote ile bağ kurar ve Brock'u kurtarmak için Hayat Vakfı'na girer ve simbiyeyi bir öpücükle geri transfer eder. Brock ve Venom bir kez daha birleştiler ve Drake ve Riot'u durdurup probun fırlatma platformunda mücadele ettiler. Prob çıkarken Venom ona zarar vermeyi, patlatmaya, Drake ve Riot'u öldürmeye ve planlarını doldurmaya neden oluyor. Kısa bir süre sonra, Brock Weying ile olan ilişkisini onardı ve gazeteciliğe geri döndü, diğer yandan da şehri korumak için symbiote ile gizlice çalışıyor.

Bir orta-kredi sahnesinde Brock, Cletus Kasady adlı bir seri katil ile röportaj yapar. Bu kişi, Eddie'yi hapishaneden serbest bırakıldığında “katliam” olacağını garanti eder.

Resimler 3