Vizontele Tuuba izle

Vizontele Tuuba izle, Vizontele Tuuba Sinema Çekimi izle, Vizontele Tuuba Tek Parça izle, Vizontele Tuuba full izle, Vizontele Tuuba Online izle, 1980 yılında öğrencilik hayatında kompozisyon ödevine sadece “Tuuba” yazan emin şimdi ise o ödevi tekrar yapmayı düşünmektedir. “Tuuba” ailesi ile birlikte Emin’in köyüne gelmektedir. Emin Tuuba ve ailesini karşılayacak kimse olmayınca kendi karşılamıştır. Tuuba’nın babası kütüphane müdürü olarak atanmıştır fakat, orada Kütüphane yoktur. Emin uzun zamandır odasında Tuuba isimli başka bir insanın resmini tutmaktadır ve bir gece o resmi kaldırır. Köye yerleşen Tuuba ve ailesi Emin ve belediye reis’inin de yardımıyla Kütüphane kurmuşlardır. Kütüphane yapabilmek için boş duran hanelerden birini sahiplerinden isteyen belediye başkanı zar zor bir yer bulmuştur. Emin Dağa “DFKD” yazmıştır ve diğer devrimciler bunu değiştirerek “DEKD” yapmışlardır ve devrimciler arasında kargaşa çıkmıştır. Tuuba ve Emin çok güzel zaman geçirmişlerdir. Filmin yönetmenliğini ve filmin senaryosunu Yilmaz Erdogan yapmıştır. Imdb’den 6.5 puan alan film 2005 yılında vizyona girmiştir.

Vizontele Tuuba Tek Parça izle

5,407 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Vizontele Tuuba izle
6.5 IMDB Puanı

Vizontele Tuuba izle

  • Yapım Yılı 2004 - Türkiye
Yönetmen Yilmaz Erdogan
Oyuncular Yilmaz Erdogan, Tarik Akan, Demet Akbag, Deniz Akkaya, Caner Alkaya, Iclal Aydin, Cezmi Baskin, Sinan Bengier, Mehmet Canbeg, Ata Demirer, Volkan Demirok, Bahtiyar Engin, Selim Erdogan, Yasemin Ergene, Altan Erkekli, Idil Firat, Nuri Gökasan, Bican Günalan, Bülent Inal, Salih Kalyon, Oguzhan Kocakli, Sener Kökkaya, Tuncer Salman, Zerrin Sümer, Celal Tak, Zeynep Tokus, Erdal Tosun, Nejat Uygur, Tolga Çevik, Tuba Ünsal
Vizontele Tuuba izle, Vizontele Tuuba Sinema Çekimi izle, Vizontele Tuuba Tek Parça izle, Vizontele Tuuba full izle, Vizontele Tuuba Online izle, 1980 yılında öğrencilik hayatında kompozisyon ödevine sadece "Tuuba" yazan emin şimdi ise o ödevi tekrar yapmayı düşünmektedir. "Tuuba" ailesi ile birlikte Emin'in köyüne gelmektedir. Emin Tuuba ve ailesini karşılayacak kimse olmayınca kendi karşılamıştır. Tuuba'nın babası kütüphane müdürü olarak atanmıştır fakat, orada Kütüphane yoktur. Emin uzun zamandır odasında Tuuba isimli başka bir insanın resmini tutmaktadır ve bir gece o resmi kaldırır. Köye yerleşen Tuuba ve ailesi Emin ve belediye reis'inin de yardımıyla Kütüphane kurmuşlardır. Kütüphane yapabilmek için boş duran hanelerden birini sahiplerinden isteyen belediye başkanı zar zor bir yer bulmuştur. Emin Dağa "DFKD" yazmıştır ve diğer devrimciler bunu değiştirerek "DEKD" yapmışlardır ve devrimciler arasında kargaşa çıkmıştır. Tuuba ve Emin çok güzel zaman geçirmişlerdir. Filmin yönetmenliğini ve filmin senaryosunu Yilmaz Erdogan yapmıştır. Imdb'den 6.5 puan alan film 2005 yılında vizyona girmiştir.