X-Men 3: Son Direniş izle

X-Men 3: Son Direniş izle, X-Men 3: Son Direniş Altyazılı izle, X-Men 3: Son Direniş Türkçe Dublaj izle, 2006 Kanada, ABD Ve İngiltere ortak yapımı olan X-Men 3: Son Direniş filminin toplam süresi 1 saat 44 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,7’dir. Filmin yönetmenliğini Brett Ratner yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Simon Kinberg ve Zak Penn yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Patrick Stewart, Hugh Jackman, Halle Berry

X-Men 3: Son Direniş Filminin Konusu: Geçmişte yirmi yıl sonra, Profesör Charles Xavier ve Erik Lehnsherr, genç Jean Grey ile ailesinin evinde, X-Mansion adlı okula gitmeleri için onu davet ediyorlar. On yıl sonra, Warren Worthington III’ün sanayici babası Warren’in kanatlarını kesmeye çalıştığı sırada oğlunun mutant olduğunu keşfeder.

Şu anda Worthington Labs, mutantlara yeteneklerini veren X-genini bastırmak için bir aşı geliştirdiğini ve bunu isteyen herhangi bir mutantı “iyileştirme” önerdiğini duyurdu. Tedavi, Alcatraz Adasındaki Worthington tesisinde yaşayan Jimmy adında genç bir mutantın genomundan yaratıldı. Bazı mutantlar, X-Men Rogue dahil olmak üzere, tedaviyle ilgilenirken, diğer pek çok kişi duyurudan dolayı dehşete kapılıyor. Magneto, Kardeşlik Mutantlarını kurbanla karşı çıkaranlarla yeniden kurar ve takipçilerine mutant ırkı yok etmek için sert bir şekilde kullanılacağını bildirir.

Pyro’nun yardımıyla Magneto, Callisto ve diğer birkaç mutantı işe alıyor. Mystique’i elinde tutan mobil hapishaneye saldırıp Juggernaut ve Multiple Man’i serbest bıraktılar. Mystique Magneto’yu bir cüruf dartından koruyor ve ardından onun mutant yeteneklerini ortadan kaldırıyor ve insanını çeviriyor. Magneto onu onunla birlikte kullanmanın hiçbir faydası görmedikten sonra onu terk eder.

Bu arada, Scott Summers, nişanlısı Jean Gray’in kaybından hala rahatsızlık duyan Alkali Gölü’nün dinlenme yerine götürüyor. Jean Summers’a görünür ama iki öpücük olarak, Jean onu öldürür. Sorun çıkarsa, Xavier araştırmak için Logan ve Storm’u gönderir. Geldiklerinde, sadece teleknik olarak yüzen kayaçları, Summers’ın gözlüklerini ve bilinçsiz bir Jean buluyorlar.

Xavier, X-Konağına geri döndüğünde, Logan’ı, onları kurtarmak için kendini kurban ettiğinde, Xavier’in telepatik olarak bastırdığı, Phoenix’in tanrısal yıkıcı potansiyelinin farkında olduğu karanlık ve son derece güçlü bir alternatif kişilik olan “Phoenix” i serbest bıraktığını açıklıyor. . Logan, bu ruhsal tahrifatı öğrenerek Jean’in zihnini öğrenmek için tiksinir, ama uyandığında, Summers’ı öldürdüğünü ve bir zamanlar tanıdığı Jean Grey olmadığını keşfeder. Phoenix ortaya çıkar, Logan’ı bayıltır ve çocukluk evine kaçar.

Magneto, Jean’in Callisto üzerinden dirilişini öğrenir ve X-Men, Kardeşlik ile aynı zamanda Gri evine varır. Magneto ve Xavier yalnız başına gelirler ve ikisi de Phoenix’in yeniden ortaya çıkana kadar Jean’in sadakati için geçer. Evi yıkıyor ve Magneto ve Logan onu durdurmadan önce Xavier’i parçalara ayırıyor. Jean Magneto ile bırakır. Raven’ı sorguladıktan sonra FBI, Magneto’nun ormandaki temelini keşfetti. Ancak, kamptaki yaşam formları, Çoklu Adam’ın tüm kopyalarıdır ve Magneto, yetkilerini, Golden Gate Köprüsü’nü hareket ettirmek için kullanır. Böylece, kendisi ve ordusu, Alcatraz’a gidebilir ve saldırıyı kolaylaştırabilir Worthington Labs’da. Kalan X-Men önemli ölçüde sayıca fazla olmasına rağmen Kardeşlikle yüzleşir ve saldırgan mutantları etkisiz hale getiren askeri birliklerin Kardeşler tarafından ezilmiş olması gibi gelir.

Dövüş sırasında Kitty Pryde, Jimmy’yi öldürmek için gönderilmiş olan Juggernaut’tan kurtardı. Logan, Colossus’un onu Magneto’ya atması ve Hank McCoy’un Magneto’yu “tedavi” ile enjekte etmesi ve böylece yetkilerini geçersiz kılması için yeterince uzun süre dikkatini dağıtması. Ordu takviyeleri, Logan’ın onu sakinleştirdiği gibi Jean’e varır ve ateş eder. Phoenix saldırıdan uyandırdı ve orduları misillemede parçaladı. Phoenix daha sonra Alcatraz’ı ve güçleri dahilindeki kişileri yok etmeye başlar. Logan, iyileşme faktörü ve adamantium iskeleti nedeniyle sadece Phoenix’i durdurabileceğini fark eder. Logan ona yaklaştığında, Jean anlık olarak kontrolü ele geçirir ve onu kurtarmak için ona yalvarır. Logan, Jean’i durdurup, Phoenix’i durdurarak öldürdü, ama ölümü için yas tutuyordu.

Daha sonra, mutant haklar nihayet elde edildi ve Xavier’in okulu hâlâ Fırtına olarak müdür olarak çalışıyor. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Hank McCoy’u Birleşmiş Milletler’in büyükelçisi olarak atadı. Rogue, Bobby Drake’e çektiği çaresizliğe çare olduğunu söyledi. Bu arada, Magneto bir metal satranç parçasına doğru hareket ederken, bir San Francisco parkında bir satranç tahtasında yalnız başına oturur, hafifçe hareket eder, bu da iyileşmenin kalıcı olmadığını gösterir.

Bir post-prodüksiyon sahnesinde, Moira MacTaggert, bir comatose hastasını kontrol eder ve onu Xavier’in sesiyle selamlar.

X-Men 3: Son Direniş Tek Parça izle

880 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
X-Men 3: Son Direniş Full 720p Tek Parça izle
6.7 IMDB Puanı

X-Men 3: Son Direniş Full 720p Tek Parça izle

(X-Men: The Last Stand)
Yönetmen
Senaryo Simon Kinberg, Zak Penn
Ödüller 7 ödül & 37 Adaylık.
X-Men 3: Son Direniş izle, X-Men 3: Son Direniş Altyazılı izle, X-Men 3: Son Direniş Türkçe Dublaj izle, 2006 Kanada, ABD Ve İngiltere ortak yapımı olan X-Men 3: Son Direniş filminin toplam süresi 1 saat 44 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,7'dir. Filmin yönetmenliğini Brett Ratner yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Simon Kinberg ve Zak Penn yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Patrick Stewart, Hugh Jackman, Halle Berry

X-Men 3: Son Direniş Filminin Konusu: Geçmişte yirmi yıl sonra, Profesör Charles Xavier ve Erik Lehnsherr, genç Jean Grey ile ailesinin evinde, X-Mansion adlı okula gitmeleri için onu davet ediyorlar. On yıl sonra, Warren Worthington III'ün sanayici babası Warren'in kanatlarını kesmeye çalıştığı sırada oğlunun mutant olduğunu keşfeder.

Şu anda Worthington Labs, mutantlara yeteneklerini veren X-genini bastırmak için bir aşı geliştirdiğini ve bunu isteyen herhangi bir mutantı "iyileştirme" önerdiğini duyurdu. Tedavi, Alcatraz Adasındaki Worthington tesisinde yaşayan Jimmy adında genç bir mutantın genomundan yaratıldı. Bazı mutantlar, X-Men Rogue dahil olmak üzere, tedaviyle ilgilenirken, diğer pek çok kişi duyurudan dolayı dehşete kapılıyor. Magneto, Kardeşlik Mutantlarını kurbanla karşı çıkaranlarla yeniden kurar ve takipçilerine mutant ırkı yok etmek için sert bir şekilde kullanılacağını bildirir.

Pyro'nun yardımıyla Magneto, Callisto ve diğer birkaç mutantı işe alıyor. Mystique'i elinde tutan mobil hapishaneye saldırıp Juggernaut ve Multiple Man'i serbest bıraktılar. Mystique Magneto'yu bir cüruf dartından koruyor ve ardından onun mutant yeteneklerini ortadan kaldırıyor ve insanını çeviriyor. Magneto onu onunla birlikte kullanmanın hiçbir faydası görmedikten sonra onu terk eder.

Bu arada, Scott Summers, nişanlısı Jean Gray'in kaybından hala rahatsızlık duyan Alkali Gölü'nün dinlenme yerine götürüyor. Jean Summers'a görünür ama iki öpücük olarak, Jean onu öldürür. Sorun çıkarsa, Xavier araştırmak için Logan ve Storm'u gönderir. Geldiklerinde, sadece teleknik olarak yüzen kayaçları, Summers'ın gözlüklerini ve bilinçsiz bir Jean buluyorlar.

Xavier, X-Konağına geri döndüğünde, Logan'ı, onları kurtarmak için kendini kurban ettiğinde, Xavier'in telepatik olarak bastırdığı, Phoenix'in tanrısal yıkıcı potansiyelinin farkında olduğu karanlık ve son derece güçlü bir alternatif kişilik olan “Phoenix” i serbest bıraktığını açıklıyor. . Logan, bu ruhsal tahrifatı öğrenerek Jean'in zihnini öğrenmek için tiksinir, ama uyandığında, Summers'ı öldürdüğünü ve bir zamanlar tanıdığı Jean Grey olmadığını keşfeder. Phoenix ortaya çıkar, Logan'ı bayıltır ve çocukluk evine kaçar.

Magneto, Jean'in Callisto üzerinden dirilişini öğrenir ve X-Men, Kardeşlik ile aynı zamanda Gri evine varır. Magneto ve Xavier yalnız başına gelirler ve ikisi de Phoenix'in yeniden ortaya çıkana kadar Jean'in sadakati için geçer. Evi yıkıyor ve Magneto ve Logan onu durdurmadan önce Xavier'i parçalara ayırıyor. Jean Magneto ile bırakır. Raven'ı sorguladıktan sonra FBI, Magneto'nun ormandaki temelini keşfetti. Ancak, kamptaki yaşam formları, Çoklu Adam'ın tüm kopyalarıdır ve Magneto, yetkilerini, Golden Gate Köprüsü'nü hareket ettirmek için kullanır. Böylece, kendisi ve ordusu, Alcatraz'a gidebilir ve saldırıyı kolaylaştırabilir Worthington Labs'da. Kalan X-Men önemli ölçüde sayıca fazla olmasına rağmen Kardeşlikle yüzleşir ve saldırgan mutantları etkisiz hale getiren askeri birliklerin Kardeşler tarafından ezilmiş olması gibi gelir.

Dövüş sırasında Kitty Pryde, Jimmy'yi öldürmek için gönderilmiş olan Juggernaut'tan kurtardı. Logan, Colossus'un onu Magneto'ya atması ve Hank McCoy'un Magneto'yu "tedavi" ile enjekte etmesi ve böylece yetkilerini geçersiz kılması için yeterince uzun süre dikkatini dağıtması. Ordu takviyeleri, Logan'ın onu sakinleştirdiği gibi Jean'e varır ve ateş eder. Phoenix saldırıdan uyandırdı ve orduları misillemede parçaladı. Phoenix daha sonra Alcatraz'ı ve güçleri dahilindeki kişileri yok etmeye başlar. Logan, iyileşme faktörü ve adamantium iskeleti nedeniyle sadece Phoenix'i durdurabileceğini fark eder. Logan ona yaklaştığında, Jean anlık olarak kontrolü ele geçirir ve onu kurtarmak için ona yalvarır. Logan, Jean'i durdurup, Phoenix'i durdurarak öldürdü, ama ölümü için yas tutuyordu.

Daha sonra, mutant haklar nihayet elde edildi ve Xavier'in okulu hâlâ Fırtına olarak müdür olarak çalışıyor. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Hank McCoy'u Birleşmiş Milletler'in büyükelçisi olarak atadı. Rogue, Bobby Drake'e çektiği çaresizliğe çare olduğunu söyledi. Bu arada, Magneto bir metal satranç parçasına doğru hareket ederken, bir San Francisco parkında bir satranç tahtasında yalnız başına oturur, hafifçe hareket eder, bu da iyileşmenin kalıcı olmadığını gösterir.

Bir post-prodüksiyon sahnesinde, Moira MacTaggert, bir comatose hastasını kontrol eder ve onu Xavier'in sesiyle selamlar.
Etiketler: