X-Men 4 Başlangıç: Wolverine izle

X-Men 4 Başlangıç: Wolverine izle, X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Altyazılı izle, X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Türkçe Dublaj izle, 2009 ABD Ve ingiltere ortak yapımı olan X-Men 4 Başlangıç: Wolverine filminin toplam süresi 1 saat 47 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,6’dır. Filmin yönetmenliğini Gavin Hood yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise David Benioff ve Skip Woods yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Hugh Jackman, Liev Schreiber, Ryan Reynolds

X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Filminin Konusu: 1845’te Kanada’da yaşayan bir oğlan olan James Howlett, babasının yerde yatan kişi Thomas Logan tarafından öldürülmesine tanıklık ediyor. Anksiyete çocuğun mutasyonunu harekete geçirir: kemik pençeleri eklemlerinden dışarı çıkar ve ölmeden önce James’in doğum babası olduğunu ortaya koyan Thomas’ı ima eder. James, Thomas’ın diğer oğlu Victor Creed’le birlikte kaçar, bu yüzden James’in üvey erkek kardeşi ve James gibi iyileştirici bir faktör mutasyonu vardır. Bir sonraki yüzyılda, Amerikan İç Savaşı’nda hem Dünya Savaşları hem de Vietnam Savaşı’nda savaşan askerler olarak geçirirler. Vietnam’da, giderek şiddetlenen Victor, Vietnamlı bir kadına tecavüz etmeye ve onu durdurmaya çalışan kıdemli bir subayı öldürmeye çalışır. James dövüşü gerçekleştirir ve Victor’u savunur, bu da çiftin, mutant şifa yetenekleri nedeniyle hayatta kaldığı, ateş eden bir ekip tarafından idam cezasına çarptırılmasına neden olur. Binbaşı William Stryker onlara askeri gözetim altında yaklaşıyor ve onlara Ajan Zero, Wade Wilson, John Wraith, Fred Dukes ve Chris Bradley gibi bir grup mutant olan Team X üyeliği sunuyor. Birkaç yıllığına takıma katılıyorlar, James artık takma ismiyle Logan kullanıyor, ama Victor ve grubun insanlık için empati eksikliği, Logan’ın gitmesine neden oluyor.

Altı yıl sonra, Logan kız arkadaşı Kayla Silverfox ile yaşadığı Kanada’da bir kaydedici olarak çalışıyor. Stryker ve Zero yaklaşımı Logan iş başında. Stryker, Wade ve Bradley’nin öldürüldüğünü ve birisinin takımın üyelerini hedef aldığını düşündüğünü bildirdi. Logan Stryker’e yeniden katılmayı reddediyor ama Kayla’nın kanlı bedenini ormanda bulduktan sonra Victor’un sorumlu olduğunu biliyor. Onu yerel bir barda bulur, ancak Logan sonraki dövüşü kaybeder. Daha sonra, Stryker, Victor’un haydut olduğunu ve Logan’a intikamını alabilecek kadar güçlü olma yolunu teklif ettiğini açıklıyor. Logan, iskeletini neredeyse imkansız bir metal olan adamantium ile güçlendirmek için acı verici bir operasyon geçirir. Prosedür tamamlandıktan sonra Stryker, Stryker’ın kişisel silahı olarak kullanılabilmesi için belleğinin silinmesi gerektiğini söyleyerek Logan’a ihanet etmeye çalışır, ancak Logan bunu duyar ve yaşlı bir çiftin onu götürdüğü yakındaki bir çiftliğe kaçar. Sıfır onları öldürür Ertesi sabah ve Logan’ı öldürmeye çalıştı, ancak Logan Sıfır’ın helikopterini indirdi ve hem Stryker hem de Victor’ı öldürmek için yemin etti.

Logan, bir boks kulübünde John ve Fred’i bulur. Fred, Victor’un Stryker için çalışmakta olduğunu ve Stryker için mutantların “The Island” adlı yeni bir yerde bulunan yeni laboratuvarında deneme yapmak için avlandığını açıklıyor. Fred, adadan kaçan ve bu yüzden yerini bilen Remy “Gambit” LeBeau’dan bahseder. John ve Logan, New Orleans’ta LeBeau’yu bulurlar, sonra ikisi de John’u öldürür ve DNA’sını çıkartan Victor’la savaşır. Stryker’ın yakaladığı mutantların serbest bırakılmasına yardımcı olmaya karar veren Gambit, Logan’ı Stryker’ın Three Mile Island’daki tesisine götürüyor. Logan, Kayla’nın yaşadığını öğrenir ve Stryker tarafından kız kardeşinin güvenliğinden emin olmak için onu zorlamak zorunda kalmıştır. Ancak Stryker, kız kardeşini serbest bırakmayı reddediyor ve Victor’a hizmet için vaat edilen adamantium bağını inkar ediyor ve test sonuçlarının Victor’un operasyondan sağ çıkmayacağını iddia ettiğini iddia ediyor. Stryker, şimdi birden çok mutantın gücüne sahip bir “mutant katil” olan Silah XI olarak bilinen Wade’i harekete geçirir.

Logan ve Victor, Silah XI’le savaşmak için güçlerini birleştirirken, Kayla, esir tanrıları Profesör Charles Xavier’e ve güvenliğe götüren ölümcül bir şekilde yaralandı. Logan, Silah XI’ı öldürdükten sonra, Stryker gelip Logan’ı bilinçsizleştirerek adamantium mermi ile kafasına Logan’ı vuruyor. Stryker, Kayla’yı çekmeden önce, onu yakalar ve onun mutant gücünü kullanır ve onu ayağa kalkıp ayakları kan akana kadar yürümeye ikna etmek için kullanır. Logan bilincini yeniden kazanıyor ama hafızasını kaybetti. Köpeğindeki “Logan” ı, bir yanda da “Wolverine” harflerini okuduğunu fark etti. Kayla’nın cesedini fark etmekten vazgeçer, ama onu tanımıyor ve adayı terketmiyor.

Bir orta-kredi sahnesinde, Stryker, Stryker’in denemesini korumak için öldürdüğü üst düzey General Munson’un ölümü ile bağlantılı olarak bazı milletvekilleri tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı. Bir post-prodüksiyon sahnesinde, Deadpool’un yenilgisini takiben, bir el kayalar kayalardan kopar ve kafasına dokunmak için uzanır. Deadpool’un kafası ekranını uyandırır ve susturarak, başını keserek atlattığını gösterir.

X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Tek Parça izle

1,094 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Full 720p Tek Parça izle
6.6 IMDB Puanı

X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Full 720p Tek Parça izle

(X-Men Origins: Wolverine)
Yönetmen
Senaryo David Benioff, Skip Woods
Ödüller 3 ödül & 18 Adaylık.
X-Men 4 Başlangıç: Wolverine izle, X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Altyazılı izle, X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Türkçe Dublaj izle, 2009 ABD Ve ingiltere ortak yapımı olan X-Men 4 Başlangıç: Wolverine filminin toplam süresi 1 saat 47 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,6'dır. Filmin yönetmenliğini Gavin Hood yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise David Benioff ve Skip Woods yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Hugh Jackman, Liev Schreiber, Ryan Reynolds

X-Men 4 Başlangıç: Wolverine Filminin Konusu: 1845'te Kanada'da yaşayan bir oğlan olan James Howlett, babasının yerde yatan kişi Thomas Logan tarafından öldürülmesine tanıklık ediyor. Anksiyete çocuğun mutasyonunu harekete geçirir: kemik pençeleri eklemlerinden dışarı çıkar ve ölmeden önce James'in doğum babası olduğunu ortaya koyan Thomas'ı ima eder. James, Thomas'ın diğer oğlu Victor Creed'le birlikte kaçar, bu yüzden James'in üvey erkek kardeşi ve James gibi iyileştirici bir faktör mutasyonu vardır. Bir sonraki yüzyılda, Amerikan İç Savaşı'nda hem Dünya Savaşları hem de Vietnam Savaşı'nda savaşan askerler olarak geçirirler. Vietnam'da, giderek şiddetlenen Victor, Vietnamlı bir kadına tecavüz etmeye ve onu durdurmaya çalışan kıdemli bir subayı öldürmeye çalışır. James dövüşü gerçekleştirir ve Victor'u savunur, bu da çiftin, mutant şifa yetenekleri nedeniyle hayatta kaldığı, ateş eden bir ekip tarafından idam cezasına çarptırılmasına neden olur. Binbaşı William Stryker onlara askeri gözetim altında yaklaşıyor ve onlara Ajan Zero, Wade Wilson, John Wraith, Fred Dukes ve Chris Bradley gibi bir grup mutant olan Team X üyeliği sunuyor. Birkaç yıllığına takıma katılıyorlar, James artık takma ismiyle Logan kullanıyor, ama Victor ve grubun insanlık için empati eksikliği, Logan'ın gitmesine neden oluyor.

Altı yıl sonra, Logan kız arkadaşı Kayla Silverfox ile yaşadığı Kanada'da bir kaydedici olarak çalışıyor. Stryker ve Zero yaklaşımı Logan iş başında. Stryker, Wade ve Bradley'nin öldürüldüğünü ve birisinin takımın üyelerini hedef aldığını düşündüğünü bildirdi. Logan Stryker'e yeniden katılmayı reddediyor ama Kayla'nın kanlı bedenini ormanda bulduktan sonra Victor'un sorumlu olduğunu biliyor. Onu yerel bir barda bulur, ancak Logan sonraki dövüşü kaybeder. Daha sonra, Stryker, Victor'un haydut olduğunu ve Logan'a intikamını alabilecek kadar güçlü olma yolunu teklif ettiğini açıklıyor. Logan, iskeletini neredeyse imkansız bir metal olan adamantium ile güçlendirmek için acı verici bir operasyon geçirir. Prosedür tamamlandıktan sonra Stryker, Stryker'ın kişisel silahı olarak kullanılabilmesi için belleğinin silinmesi gerektiğini söyleyerek Logan'a ihanet etmeye çalışır, ancak Logan bunu duyar ve yaşlı bir çiftin onu götürdüğü yakındaki bir çiftliğe kaçar. Sıfır onları öldürür Ertesi sabah ve Logan'ı öldürmeye çalıştı, ancak Logan Sıfır'ın helikopterini indirdi ve hem Stryker hem de Victor'ı öldürmek için yemin etti.

Logan, bir boks kulübünde John ve Fred'i bulur. Fred, Victor'un Stryker için çalışmakta olduğunu ve Stryker için mutantların "The Island" adlı yeni bir yerde bulunan yeni laboratuvarında deneme yapmak için avlandığını açıklıyor. Fred, adadan kaçan ve bu yüzden yerini bilen Remy "Gambit" LeBeau'dan bahseder. John ve Logan, New Orleans'ta LeBeau'yu bulurlar, sonra ikisi de John'u öldürür ve DNA'sını çıkartan Victor'la savaşır. Stryker'ın yakaladığı mutantların serbest bırakılmasına yardımcı olmaya karar veren Gambit, Logan'ı Stryker'ın Three Mile Island'daki tesisine götürüyor. Logan, Kayla'nın yaşadığını öğrenir ve Stryker tarafından kız kardeşinin güvenliğinden emin olmak için onu zorlamak zorunda kalmıştır. Ancak Stryker, kız kardeşini serbest bırakmayı reddediyor ve Victor'a hizmet için vaat edilen adamantium bağını inkar ediyor ve test sonuçlarının Victor'un operasyondan sağ çıkmayacağını iddia ettiğini iddia ediyor. Stryker, şimdi birden çok mutantın gücüne sahip bir "mutant katil" olan Silah XI olarak bilinen Wade'i harekete geçirir.

Logan ve Victor, Silah XI'le savaşmak için güçlerini birleştirirken, Kayla, esir tanrıları Profesör Charles Xavier'e ve güvenliğe götüren ölümcül bir şekilde yaralandı. Logan, Silah XI'ı öldürdükten sonra, Stryker gelip Logan'ı bilinçsizleştirerek adamantium mermi ile kafasına Logan'ı vuruyor. Stryker, Kayla'yı çekmeden önce, onu yakalar ve onun mutant gücünü kullanır ve onu ayağa kalkıp ayakları kan akana kadar yürümeye ikna etmek için kullanır. Logan bilincini yeniden kazanıyor ama hafızasını kaybetti. Köpeğindeki “Logan” ı, bir yanda da “Wolverine” harflerini okuduğunu fark etti. Kayla'nın cesedini fark etmekten vazgeçer, ama onu tanımıyor ve adayı terketmiyor.

Bir orta-kredi sahnesinde, Stryker, Stryker'in denemesini korumak için öldürdüğü üst düzey General Munson'un ölümü ile bağlantılı olarak bazı milletvekilleri tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı. Bir post-prodüksiyon sahnesinde, Deadpool'un yenilgisini takiben, bir el kayalar kayalardan kopar ve kafasına dokunmak için uzanır. Deadpool’un kafası ekranını uyandırır ve susturarak, başını keserek atlattığını gösterir.
Etiketler: