X-Men: Dark Phoenix izle

X-Men: Dark Phoenix izle, X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle, X-Men: Dark Phoenix Tek Parça izle, X-Men: Dark Phoenix full izle, X-Men: Dark Phoenix Online izle, 1 Dakika 47 saniyelik bir fragman yayımlanmasından sonra X-Men: Dark Phoenix filminin üzerinde çok durulmuştur. Çekimleri biten fakat, 2 Kasım 2018’de Vizyona girecek bir X-Men filmidir. X-Men serisindeki mutantların devamı şekilde çekilmiştir. 2018’de iki x-men filmi vardır ve bu film ikinci x-men filmidir. Filmin başrolünü Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain gibi isimler paylaşırken filmin yönetmenliğini ise Simon Kinberg üstlenmektedir. Bilim Kurgu yönü ağır basan Aksiyon ve Maceraları bol olan X-Men: Dark Phoenix filmini izlerken filmin boşa zaman kaybı olmadığını anlayacaksınız.

X-Men: Dark Phoenix Tek Parça izle

1,417 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle

X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2018 - ABD
Yönetmen Simon Kinberg
Oyuncular Jennifer Lawrence, Tye Sheridan, Jessica Chastain, Olivia Munn, James McAvoy, Michael Fassbender, Sophie Turner, Evan Peters, Nicholas Hoult, Evan Jonigkeit, Kodi Smit-McPhee, Alexandra Shipp, Daniel Cudmore, Ato Essandoh, Summer Fontana, Scott Shepherd, Lamar Johnson, Tyler Elliot Burke, Gregg Lowe, Kota Eberhardt, Joey Coleman, Aphra Williams, Vanessa Jackson, Maurizio Terrazzano, Julian Bailey, George Chiang, Eldon Hunter, David Patrick Green, Karen Ivany, Sebastien Beaulac, Melissa Toussaint, Andre Bedard, Eric Clark, Alexandre Bélanger, Xavier Sotelo, Michael Lipka, Olivier Lamarche, Christopher Hayes, Emilio La Torre, Simon Alain
X-Men: Dark Phoenix izle, X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izle, X-Men: Dark Phoenix Tek Parça izle, X-Men: Dark Phoenix full izle, X-Men: Dark Phoenix Online izle, 1 Dakika 47 saniyelik bir fragman yayımlanmasından sonra X-Men: Dark Phoenix filminin üzerinde çok durulmuştur. Çekimleri biten fakat, 2 Kasım 2018'de Vizyona girecek bir X-Men filmidir. X-Men serisindeki mutantların devamı şekilde çekilmiştir. 2018'de iki x-men filmi vardır ve bu film ikinci x-men filmidir. Filmin başrolünü Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain gibi isimler paylaşırken filmin yönetmenliğini ise Simon Kinberg üstlenmektedir. Bilim Kurgu yönü ağır basan Aksiyon ve Maceraları bol olan X-Men: Dark Phoenix filmini izlerken filmin boşa zaman kaybı olmadığını anlayacaksınız.