Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün izle

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün izle, Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Altyazılı izle, Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Türkçe Dublaj izle, 2013 ABD Yapımı olan Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filminin toplam süresi 1 saat 38 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,3’tür. Filmin yönetmenliğini John Moore yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Skip Woods ve Roderick Thorp yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Filminin Konusu: Moskova’da, üst düzey bir Rus makamı olan Viktor Chagarin, eski milyarder ve hükümet muhabiri Yuri Komarov’u, Komarov’un Chagarin’i suçlayan delilleri içerdiği düşünülen gizli bir dosyayı teslim etmediği sürece, yakında haklı bir davaya girmeyi planlamaktadır. Ayrı bir suikast girişiminden sonra tutuklanan Jack McClane, Komarov’a karşı ifade vermek üzere daha kısa bir cümle için görüşmelerde bulunuyor. Bu arada, birkaç yıldır oğluna dokunmamış olan Jack’in babası NYPD Dedektif John McClane, oğlunun başı dertte olduğunu ve kızının Lucy McClane tarafından havaalanına götürüldüğünü öğrenerek yardım için Rusya’ya uçtu. John geldiğinde ve Komarov’un yargılanmakta olduğu adliyeye yaklaşırken, mahkemede Chagarin’ın elçisi Alik tarafından düzenlenen bir bomba patlaması meydana gelir ve Jack Komarov ile birlikte serbest kalır. Oğlunu görmek, John onunla yüzleşir, ama onların anlaşmazlığı kısa kesilir, çünkü Alik ve adamları onları Moskova sokaklarında bir ABD Cougar MRAP’ında kovalarlar. John, Jack ve Komarov kaçmayı başardı.

Güvenli bir evde saklanan John, oğlunun bir CIA görevlisi olduğunu ve son üç yıldır gizli bir operasyonda bulunduğunu öğrenir. Jack’in ortağı Collins, CIA’nin Chagarin’i indirebilmesi için dosyanın yerini Komarov’dan istiyor. Komarov, sonunda kendisi ve kızının Rusya’dan güvenli bir şekilde geçmesi şartıyla hemfikir. Collins, en sonunda McClanes ve Komarov, Chagarin’in adamlarından ağır silahlar altındayken vurularak öldürüldü, ama kaçtılar. Anahtarı, dosyayı içeren kasanın önüne getirmek için şehirde bir otele gidiyorlar. Orada daha önce planlandığı gibi Komarov’un kızı Irina ile buluşurlar. John, vardiyalı davranışlarından şüphe ediyor ve Alik ve adamları John ve Jack’i birbirine bağlarken, Komarov rehin alınırken ve Irina’nın “milyonlarca dolar” için onları bilgilendirdiğini itiraf ettiği zaman doğru bir şekilde kanıtlanıyor. kazanmıştır. Jack, bağlarını koparır ve Rus silah-bıçağı kullanarak en yakın gardiyanları öldürür ve bu da ikisinin de çoğu erkeği öldürmesine izin verir. Alik ve Irina, Komarov’un rehineleri hala, bir Mil Mi-24 helikopterinde geri dönüyor ve onları öldürmeye çalışıyor, ancak iki kez ikinci kez kaçış.

O gece, ikisi ateşli silahlarla dolu bir araba çalarak, dosyadaki kasanın bulunduğu Pripyat’a, Ukrayna’ya git. Ancak, Komarov, Irina ve Alik bunlardan önce var. Bir bükülmede, dosya hiçbir zaman varolmadığını açığa çıkardı: sözde içerideki dosyayla birlikte çekmece, aslında 1 milyar avro değerinde silah dereceli uranyumu içeren bir Çernobil kasasına gizli bir geçit. Komarov tonozun içine girdiğinde Alik’i öldürür ve Chagarin’i aramaya çağırır ve Chagarin Komarov’un bir tılsımı tarafından öldürüldüğü için dinler.

Bu noktada, John ve Jack tonoza girer, Komarov’un gerçek olayını keşfeder ve onu yakalarlar. Irina, başka bir erkekle birlikte babasının yardımına gelir. Kaçmaya çalışırken Jack, Komarov’u takip ederken, John, Mil Mi-26 helikopterinden kaçan Irina’nın peşinden gider. Irina, helikopteri Jack’in silahlarını ateşleyerek babasını korumaya çalışır. John, helikopteri hangardan çıkarıp hala bir zincirle zincirlenmiş, açık arka rampa üzerinden bir denge aracıyla dengeden kurtarabilir; Daha sonra binaya atıldı. Komarov, Jack’in babasının ölmesini izleyeceğini söyler ve Jack’in onu çatıdan kovup dönen helikopter rotorlarının yoluna fırlatmasını ve onu öldürmesini söyler. Jack ve John binanın içinde yeniden bir araya gelince, Irina, intihar saldırısında binanın içine, şimdi mühimmat dışında, helikoptere çarparak babasının intikamını almaya çalışır. Baba ve oğul, binanın büyük bir su havuzuna sıçramasını sağlayarak, helikopter çöker ve patlar, Irina’yı öldürürken hayatta kalır. Sonunda, McClanes eve dönüyor ve asfaltta Lucy ile yeniden bir araya geliyor.
Şu anda, Nuada döner ve taç parçalarını toplamaya başlar. İlk parçayı bir açık artırmadan toplayarak, dişi perileri serbest bırakarak sahada herkesi öldürüyor ve ikinci parça için babasını öldürüyor. İkiz kız kardeşi Prenses Nuala, son parça ile kaçar. Bu arada, B.P.R.D.’de, Hellboy kız arkadaşı Liz ile ilgili sorunlar yaşıyor ve örgütlerinin gizlilik içinde çalışmasını sevmiyor. Açık artırma katliamını inceleyen Hellboy, kendini dünyaya açılmasına izin veriyor. Bu arada, Abe Sapien Liz’in hamile olduğunu keşfeder; Onu gizlice yemin ediyor. Cehennem’in eylemleri karşısında öfkeli olan Büro’nun üstleri, onu yerleştirmek için ektoplazmik ortama Johann Krauss’u gönderir. Krauss’un sorumlusuyla ekip, diş perdelerini Brooklyn Köprüsü’nün altından gizli bir pazara kadar takip eder. Abe, Altın Ordusuna giden bir harita edinen Nuala’ı bulur ve ona aşık olur. Hellboy, Nuada’nın suç ortağı Wink ile kavga eder ve Nuada’nın kendisine karşı çektiği bir doğa orman tanrısıdır. Mücadele sırasında Nuada, büyülü yaratıkları gizlemeye başladıklarında insanlara karşı neden savaştığını sorgular. Nuala, B.P.R.D.’nin koruması altında alındı.
Nuada kızkardeşini B.P.R.D. Merkez onların büyülü bağlarını kullanarak, yaraları paylaşmalarına ve birbirlerinin düşüncelerini okumalarına neden oluyor. Nuala, Nuada’nın onu bulmasından önce son taç parçasını gizler ve Hellboy ile savaşır. Nuada, Hellboy’u mızrakla eleştirir ve Nuala’ı kaçırır ve taç parçasına dönüşü için söz verir. Yaradaki sivri kemiği yok edemeyen Liz, Abe ve Krauss, Kuzey İrlanda’daki Giants Causeway’deki Altın Ordunun yerine Hellboy’ı götürüyor. Onlar mızrak uçağını almak için ölüm meleği önünde onları getiren bethmoora goblin ustası demirci ile karşılaşırlar. Her ne kadar uyarılırsa, Hellboy yaşadığı zaman insanlığa zarar verecek ve en çok acı çekecek olmasına rağmen, Liz, Hellboy’nun hayatına yalvarır. Melek cehennemi Hellboy’un göğsünden çıkarır ve Liz’e yaşamak için bir sebep vermesini söyler. O, Hellboy’a bir baba olacağına işaret ediyor ve kurtarıyor.
Goblin takımı, Nuada’nın onları beklediği Altın Ordunun dinlenme yerine götürüyor. Abe ona tacın son parçasını verir ve Nuada Altın Ordusu uyandırır ve takımı öldürmeleri için onlara emir verir. Hellboy, orduya komuta etme hakkı için Nuada’ya meydan okuyor; Hellboy, Cehennem’in kraliyet ailesinin bir üyesi olan bir Sheol Prensi’nin oğlu olduğu için, Nuada bu zorluğu kabul etmelidir. Hellboy Nuada’yı yener ve hayatını kurtarır, fakat Nuada onu bıçaklamaya çalışır. Nuala kardeşi durdurmak için intihar eder; Ölmekte olan Nuada, Hellboy’a insanlığın veya büyülü varlığın ölmesi gerekip gerekmediğini seçeceğini söyler. Abe ölmeden önce hislerini Nuala ile paylaşıyor. Liz, altın ordusu etkisiz hale getirerek tacı parçalara ayırır. Hellboy, Liz, Abe ve Johann B.P.R.D.’den istifa ettiler ve Hellboy, gelecekteki hayatını Liz ve onların bebeği ile tasarlıyor. Liz, “bebekler” i düzeltir ve ikizlerle hamile olduğunu ortaya çıkarır.

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Tek Parça izle

1,094 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Full 720p Tek Parça izle
5.3 IMDB Puanı

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Full 720p Tek Parça izle

(A Good Day to Die Hard)
Yönetmen
Senaryo Skip Woods, Roderick Thorp
Ödüller 4 ödül & 7 Adaylık.
Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün izle, Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Altyazılı izle, Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Türkçe Dublaj izle, 2013 ABD Yapımı olan Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filminin toplam süresi 1 saat 38 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,3'tür. Filmin yönetmenliğini John Moore yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Skip Woods ve Roderick Thorp yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch

Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Filminin Konusu: Moskova'da, üst düzey bir Rus makamı olan Viktor Chagarin, eski milyarder ve hükümet muhabiri Yuri Komarov'u, Komarov'un Chagarin'i suçlayan delilleri içerdiği düşünülen gizli bir dosyayı teslim etmediği sürece, yakında haklı bir davaya girmeyi planlamaktadır. Ayrı bir suikast girişiminden sonra tutuklanan Jack McClane, Komarov'a karşı ifade vermek üzere daha kısa bir cümle için görüşmelerde bulunuyor. Bu arada, birkaç yıldır oğluna dokunmamış olan Jack'in babası NYPD Dedektif John McClane, oğlunun başı dertte olduğunu ve kızının Lucy McClane tarafından havaalanına götürüldüğünü öğrenerek yardım için Rusya'ya uçtu. John geldiğinde ve Komarov'un yargılanmakta olduğu adliyeye yaklaşırken, mahkemede Chagarin'ın elçisi Alik tarafından düzenlenen bir bomba patlaması meydana gelir ve Jack Komarov ile birlikte serbest kalır. Oğlunu görmek, John onunla yüzleşir, ama onların anlaşmazlığı kısa kesilir, çünkü Alik ve adamları onları Moskova sokaklarında bir ABD Cougar MRAP'ında kovalarlar. John, Jack ve Komarov kaçmayı başardı.

Güvenli bir evde saklanan John, oğlunun bir CIA görevlisi olduğunu ve son üç yıldır gizli bir operasyonda bulunduğunu öğrenir. Jack'in ortağı Collins, CIA'nin Chagarin'i indirebilmesi için dosyanın yerini Komarov'dan istiyor. Komarov, sonunda kendisi ve kızının Rusya'dan güvenli bir şekilde geçmesi şartıyla hemfikir. Collins, en sonunda McClanes ve Komarov, Chagarin'in adamlarından ağır silahlar altındayken vurularak öldürüldü, ama kaçtılar. Anahtarı, dosyayı içeren kasanın önüne getirmek için şehirde bir otele gidiyorlar. Orada daha önce planlandığı gibi Komarov'un kızı Irina ile buluşurlar. John, vardiyalı davranışlarından şüphe ediyor ve Alik ve adamları John ve Jack'i birbirine bağlarken, Komarov rehin alınırken ve Irina'nın “milyonlarca dolar” için onları bilgilendirdiğini itiraf ettiği zaman doğru bir şekilde kanıtlanıyor. kazanmıştır. Jack, bağlarını koparır ve Rus silah-bıçağı kullanarak en yakın gardiyanları öldürür ve bu da ikisinin de çoğu erkeği öldürmesine izin verir. Alik ve Irina, Komarov'un rehineleri hala, bir Mil Mi-24 helikopterinde geri dönüyor ve onları öldürmeye çalışıyor, ancak iki kez ikinci kez kaçış.

O gece, ikisi ateşli silahlarla dolu bir araba çalarak, dosyadaki kasanın bulunduğu Pripyat'a, Ukrayna'ya git. Ancak, Komarov, Irina ve Alik bunlardan önce var. Bir bükülmede, dosya hiçbir zaman varolmadığını açığa çıkardı: sözde içerideki dosyayla birlikte çekmece, aslında 1 milyar avro değerinde silah dereceli uranyumu içeren bir Çernobil kasasına gizli bir geçit. Komarov tonozun içine girdiğinde Alik'i öldürür ve Chagarin'i aramaya çağırır ve Chagarin Komarov'un bir tılsımı tarafından öldürüldüğü için dinler.

Bu noktada, John ve Jack tonoza girer, Komarov'un gerçek olayını keşfeder ve onu yakalarlar. Irina, başka bir erkekle birlikte babasının yardımına gelir. Kaçmaya çalışırken Jack, Komarov'u takip ederken, John, Mil Mi-26 helikopterinden kaçan Irina'nın peşinden gider. Irina, helikopteri Jack'in silahlarını ateşleyerek babasını korumaya çalışır. John, helikopteri hangardan çıkarıp hala bir zincirle zincirlenmiş, açık arka rampa üzerinden bir denge aracıyla dengeden kurtarabilir; Daha sonra binaya atıldı. Komarov, Jack'in babasının ölmesini izleyeceğini söyler ve Jack'in onu çatıdan kovup dönen helikopter rotorlarının yoluna fırlatmasını ve onu öldürmesini söyler. Jack ve John binanın içinde yeniden bir araya gelince, Irina, intihar saldırısında binanın içine, şimdi mühimmat dışında, helikoptere çarparak babasının intikamını almaya çalışır. Baba ve oğul, binanın büyük bir su havuzuna sıçramasını sağlayarak, helikopter çöker ve patlar, Irina'yı öldürürken hayatta kalır. Sonunda, McClanes eve dönüyor ve asfaltta Lucy ile yeniden bir araya geliyor.
Şu anda, Nuada döner ve taç parçalarını toplamaya başlar. İlk parçayı bir açık artırmadan toplayarak, dişi perileri serbest bırakarak sahada herkesi öldürüyor ve ikinci parça için babasını öldürüyor. İkiz kız kardeşi Prenses Nuala, son parça ile kaçar. Bu arada, B.P.R.D.'de, Hellboy kız arkadaşı Liz ile ilgili sorunlar yaşıyor ve örgütlerinin gizlilik içinde çalışmasını sevmiyor. Açık artırma katliamını inceleyen Hellboy, kendini dünyaya açılmasına izin veriyor. Bu arada, Abe Sapien Liz'in hamile olduğunu keşfeder; Onu gizlice yemin ediyor. Cehennem'in eylemleri karşısında öfkeli olan Büro'nun üstleri, onu yerleştirmek için ektoplazmik ortama Johann Krauss'u gönderir. Krauss'un sorumlusuyla ekip, diş perdelerini Brooklyn Köprüsü'nün altından gizli bir pazara kadar takip eder. Abe, Altın Ordusuna giden bir harita edinen Nuala'ı bulur ve ona aşık olur. Hellboy, Nuada'nın suç ortağı Wink ile kavga eder ve Nuada'nın kendisine karşı çektiği bir doğa orman tanrısıdır. Mücadele sırasında Nuada, büyülü yaratıkları gizlemeye başladıklarında insanlara karşı neden savaştığını sorgular. Nuala, B.P.R.D.'nin koruması altında alındı.
Nuada kızkardeşini B.P.R.D. Merkez onların büyülü bağlarını kullanarak, yaraları paylaşmalarına ve birbirlerinin düşüncelerini okumalarına neden oluyor. Nuala, Nuada'nın onu bulmasından önce son taç parçasını gizler ve Hellboy ile savaşır. Nuada, Hellboy'u mızrakla eleştirir ve Nuala'ı kaçırır ve taç parçasına dönüşü için söz verir. Yaradaki sivri kemiği yok edemeyen Liz, Abe ve Krauss, Kuzey İrlanda'daki Giants Causeway'deki Altın Ordunun yerine Hellboy'ı götürüyor. Onlar mızrak uçağını almak için ölüm meleği önünde onları getiren bethmoora goblin ustası demirci ile karşılaşırlar. Her ne kadar uyarılırsa, Hellboy yaşadığı zaman insanlığa zarar verecek ve en çok acı çekecek olmasına rağmen, Liz, Hellboy'nun hayatına yalvarır. Melek cehennemi Hellboy'un göğsünden çıkarır ve Liz'e yaşamak için bir sebep vermesini söyler. O, Hellboy'a bir baba olacağına işaret ediyor ve kurtarıyor.
Goblin takımı, Nuada'nın onları beklediği Altın Ordunun dinlenme yerine götürüyor. Abe ona tacın son parçasını verir ve Nuada Altın Ordusu uyandırır ve takımı öldürmeleri için onlara emir verir. Hellboy, orduya komuta etme hakkı için Nuada'ya meydan okuyor; Hellboy, Cehennem'in kraliyet ailesinin bir üyesi olan bir Sheol Prensi'nin oğlu olduğu için, Nuada bu zorluğu kabul etmelidir. Hellboy Nuada'yı yener ve hayatını kurtarır, fakat Nuada onu bıçaklamaya çalışır. Nuala kardeşi durdurmak için intihar eder; Ölmekte olan Nuada, Hellboy'a insanlığın veya büyülü varlığın ölmesi gerekip gerekmediğini seçeceğini söyler. Abe ölmeden önce hislerini Nuala ile paylaşıyor. Liz, altın ordusu etkisiz hale getirerek tacı parçalara ayırır. Hellboy, Liz, Abe ve Johann B.P.R.D.'den istifa ettiler ve Hellboy, gelecekteki hayatını Liz ve onların bebeği ile tasarlıyor. Liz, "bebekler" i düzeltir ve ikizlerle hamile olduğunu ortaya çıkarır.